Matjesy v oleji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rezanahodu
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 11:10
Matjesy v oleji

Dobrý den, včera jsem si koupila matjesy v oleji. Po pár kouskach jsem si uvědomila že je to vlastně syrova ryba. Jsem ve 30tt a chtěla jsem se zeptat jestli to nemůže ublížit miminku. Od rána mě trápí žaludek a je mi trochu na zvracení. Děkuji za odpověď Tereza

Příspěvek upraven 10.05.18 v 11:21

Najdete v encyklopedii: Co nejíst v těhotenství

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 11:16

@rezanahodu max Ti bude blbě, nešil.. jsou naložený, syrové to není

bartsch
Závislačka 4342 příspěvků 10.05.18 11:21

Matjesy jsou vyrobené ze slanečků. Ryba jako slaneček je jeden ze způsobů konzervování rybího masa. Pokud byly čerstvé, nic ti z nich nebude. To bys nesměla jíst prakticky nic. Jinak matjesy mám ráda :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama