Reklama

Matjesy v oleji

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rezanahodu
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 11:10
Matjesy v oleji

Dobrý den, včera jsem si koupila matjesy v oleji. Po pár kouskach jsem si uvědomila že je to vlastně syrova ryba. Jsem ve 30tt a chtěla jsem se zeptat jestli to nemůže ublížit miminku. Od rána mě trápí žaludek a je mi trochu na zvracení. Děkuji za odpověď Tereza

Příspěvek upraven 10.05.18 v 11:21

Přečtěte si článek: Co nejíst v těhotenství - rizikové potraviny

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 10.05.18 11:16

@rezanahodu max Ti bude blbě, nešil.. jsou naložený, syrové to není

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 10.05.18 11:21

Matjesy jsou vyrobené ze slanečků. Ryba jako slaneček je jeden ze způsobů konzervování rybího masa. Pokud byly čerstvé, nic ti z nich nebude. To bys nesměla jíst prakticky nic. Jinak matjesy mám ráda :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >