Reklama

Dětský zubař Praha 4 Kamýk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 10.05.18 09:30
Dětský zubař Praha 4 Kamýk

Ahoj,
Malému budou 3 roky ( do toho se narodí každou chvílí dcerka)
Víte o nějakém dětském zubaři v okolí Praha Kamýk, Novodvorská, Cílkova a Zárubova?

Stále jsem za celé 3 roky na to nepřišla já osobně jezdím do Zelené do Dejvic, ale s kočárkem tak daleko se nechci tahat když mi pohlidaji dítě tak si tam skočím sama, dříve celé dětství jsem bydlela na Babě Praha 6. Jenže chci něco pro děti poblíž Prahy 12 kde bydlíme nejlépe v Písnické.

Tak nehledala jsem pořád taky se zařizovali věci jiné okolo.
Ale když poradíte něco bližšího než Modřany tak děkuji.

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5461 příspěvků 10.05.18 10:19

Ty jo, pri dnesni situaci se zubari si vymyslet, ze z Cilkovy je do Modran daleko je docela odvazne. Drzim palce. (Nahore nikoho neznam, chodim prave do Modran k Pracharove, dojizdim pres pul Prahy a jsem rada, ze ji mam…)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 10:42

V Kunraticích http://www.stomatologiepraha4.cz/. A pak je dobrá Dr. Davidová, ale to už je u Budějovické s horší dostupností.

CoocaCola
Kecalka 481 příspěvků 10.05.18 15:58

@PetrMorav @sakota
Děkuju zkusím se podívat na tu dětskou dole v Kunraticích ona ta Novodvorská je blbá a svojí dospělou mám v Dejvicích

RadkaAndBaby
Stálice 99 příspěvků 11.05.18 20:58

Ahoj skoro sousedko :kytka: Ja chodim k MUDr. Pecenkove v Poliklinice Budejovicka a jsem moc spokojena, akorat netusim jak to ma s detmi a novymi pacienty vubec :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama