Dětský zubař Praha 4 Kamýk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 286 příspěvků 10.05.18 09:30
Dětský zubař Praha 4 Kamýk

Ahoj,
Malému budou 3 roky ( do toho se narodí každou chvílí dcerka)
Víte o nějakém dětském zubaři v okolí Praha Kamýk, Novodvorská, Cílkova a Zárubova?

Stále jsem za celé 3 roky na to nepřišla já osobně jezdím do Zelené do Dejvic, ale s kočárkem tak daleko se nechci tahat když mi pohlidaji dítě tak si tam skočím sama, dříve celé dětství jsem bydlela na Babě Praha 6. Jenže chci něco pro děti poblíž Prahy 12 kde bydlíme nejlépe v Písnické.

Tak nehledala jsem pořád taky se zařizovali věci jiné okolo.
Ale když poradíte něco bližšího než Modřany tak děkuji.

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5141 příspěvků 10.05.18 10:19

Ty jo, pri dnesni situaci se zubari si vymyslet, ze z Cilkovy je do Modran daleko je docela odvazne. Drzim palce. (Nahore nikoho neznam, chodim prave do Modran k Pracharove, dojizdim pres pul Prahy a jsem rada, ze ji mam…)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 10:42

V Kunraticích http://www.stomatologiepraha4.cz/. A pak je dobrá Dr. Davidová, ale to už je u Budějovické s horší dostupností.

CoocaCola
Kecalka 286 příspěvků 10.05.18 15:58

@PetrMorav @sakota
Děkuju zkusím se podívat na tu dětskou dole v Kunraticích ona ta Novodvorská je blbá a svojí dospělou mám v Dejvicích

RadkaAndBaby
Povídálka 29 příspěvků 11.05.18 20:58

Ahoj skoro sousedko :kytka: Ja chodim k MUDr. Pecenkove v Poliklinice Budejovicka a jsem moc spokojena, akorat netusim jak to ma s detmi a novymi pacienty vubec :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama