Dětský zubař Praha 4 Kamýk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 10.05.18 09:30
Dětský zubař Praha 4 Kamýk

Ahoj,
Malému budou 3 roky ( do toho se narodí každou chvílí dcerka)
Víte o nějakém dětském zubaři v okolí Praha Kamýk, Novodvorská, Cílkova a Zárubova?

Stále jsem za celé 3 roky na to nepřišla já osobně jezdím do Zelené do Dejvic, ale s kočárkem tak daleko se nechci tahat když mi pohlidaji dítě tak si tam skočím sama, dříve celé dětství jsem bydlela na Babě Praha 6. Jenže chci něco pro děti poblíž Prahy 12 kde bydlíme nejlépe v Písnické.

Tak nehledala jsem pořád taky se zařizovali věci jiné okolo.
Ale když poradíte něco bližšího než Modřany tak děkuji.

Reklama

Reakce:

sakota
Kelišová 5415 příspěvků 10.05.18 10:19

Ty jo, pri dnesni situaci se zubari si vymyslet, ze z Cilkovy je do Modran daleko je docela odvazne. Drzim palce. (Nahore nikoho neznam, chodim prave do Modran k Pracharove, dojizdim pres pul Prahy a jsem rada, ze ji mam…)

PetrMorav
Nováček 5 příspěvků 10.05.18 10:42

V Kunraticích http://www.stomatologiepraha4.cz/. A pak je dobrá Dr. Davidová, ale to už je u Budějovické s horší dostupností.

CoocaCola
Kecalka 425 příspěvků 10.05.18 15:58

@PetrMorav @sakota
Děkuju zkusím se podívat na tu dětskou dole v Kunraticích ona ta Novodvorská je blbá a svojí dospělou mám v Dejvicích

RadkaAndBaby
Stálice 77 příspěvků 11.05.18 20:58

Ahoj skoro sousedko :kytka: Ja chodim k MUDr. Pecenkove v Poliklinice Budejovicka a jsem moc spokojena, akorat netusim jak to ma s detmi a novymi pacienty vubec :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama