Tepání v bříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čekatelka93
Povídálka 44 příspěvků 10.05.18 09:38
Tepání v bříšku

Ahojky holky ????jsem dnes v 19 TT a nevím jestli takové tepání, pulzování v břišku jsou pohyby co myslíte? Jsem prvorodička tak nevím k čemu by se to dalo přirovnat ????

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4551 příspěvků 10.05.18 09:43

No u mě to bylo takové bublání a šimrání. Tepání může být, když má mimčo škytavku, ale teď je asi ještě brzo. Ale klidně i to, co cítíš můžou být i pohyby.

Čekatelka93
Povídálka 44 příspěvků 10.05.18 09:45
@P4ja píše:
No u mě to bylo takové bublání a šimrání. Tepání může být, když má mimčo škytavku, ale teď je asi ještě brzo. Ale klidně i to, co cítíš můžou být i pohyby.

A kdy si cítila první kopanecek? :)

warita
Kelišová 6935 příspěvků 10.05.18 09:51

Ono to muze byt i nejaky svalovy tik. Deloha neni v podstate nic jineho, nez jeden velky sval. Skytavku melo moje ditko co chvilku, bublani a simrani jsem necitila nikdy. Jednou proste prisel naraz kopanecek, ktery jsem citila naprosto jasne a zretelne, taky kolem toho 18-19tt a to jsem mela predni placentu.

P4ja
Závislačka 4551 příspěvků 10.05.18 10:01
@Čekatelka93 píše:
A kdy si cítila první kopanecek? :)

To těžko poznáš, co je kopanec, na začátku je to spíš šímrání a tak. Kopanec přijde, až mimčo zasílí a nebo se dobře trefí :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 10.05.18 10:16

@Čekatelka93 ja takovy lehoucky prvni tukani citila v 17tt a za par dni uz zretelny kopanecek v 18tt, placenta vpredu…tikama bych to teda nenazvala :think: ale kazda to mame jinak, kamaradka citila az po 20tt, tak vyckej… Jinak tepani muze byt tvoje tepna, ktera je v tehotenstvi na brise vic citit ;)

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 10:49

Já cítila pohyby brzy, takové ťukání, ale jestli to má pravidelnost, jako tep, tak to bude spíš nějaký svalový tik… Miminko sice kope klidně několikrát po sobě, ale ne s pravidelností tepu… :think: aspoň podle mě teda.
Vydrž, začne to sílit a pak už ti bude jasné, že to je miminko. Mně asi od 21 tt nadskakovalo břicho :mrgreen: :hug:

Čekatelka93
Povídálka 44 příspěvků 10.05.18 11:11
@radkka píše:
Já cítila pohyby brzy, takové ťukání, ale jestli to má pravidelnost, jako tep, tak to bude spíš nějaký svalový tik… Miminko sice kope klidně několikrát po sobě, ale ne s pravidelností tepu… :think: aspoň podle mě teda.
Vydrž, začne to sílit a pak už ti bude jasné, že to je miminko. Mně asi od 21 tt nadskakovalo břicho :mrgreen: :hug:

Pravidelné to není spíš jednorázové párkrát za den :) tak budu doufat že už jsou to pohyby

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 10.05.18 11:22
@Čekatelka93 píše:
Pravidelné to není spíš jednorázové párkrát za den :) tak budu doufat že už jsou to pohyby

To by mohlo být, uvidíš, až to zesílí :kytka: Užívej si to :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama