Těhotenská cukrovka a hubnutí

11.5.18 10:04

Tehotenska cukrovka hubnuti

Ahoj maminky, 23.4. mi zjistili tehotenskou cukrovku. Byla jsem odeslána do dia poradny. Mám držet dietu a měřit se jednou týdně celý profil. Dietu držím ale mám 4,5 kg dole. Chci se zeptat jestli je takový váhoví ubytek normální. Děkuji za příspěvky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5474
11.5.18 10:20

@rezanahodu můžu se zeptat kolik jsi vážila před dia poradnou? Ten úbytek je za cca 3 týdny což by zas při normálním stavu nebylo špatné (může jít o to, že jsi byla zavodnena atd.) Ale měli by ti udělat celkové složení tela (poměr tuku ke svalum atd.) No a taky bych to konzultovala přímo s nutriční doktorkou a gynekologem ne jen se sestrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 10:27

@janickaIII vážila jsem 90kg než jsem otehotnela měla jsem 79kg jsem ve 30tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2044
11.5.18 10:32

Myslím, že v pohodě. ja od zjištění cukrovky nabrala do porodu 100g, což znamená, že jsem něco zhubla. kamaradka začínala s podstatně vyšší váhou než ty a diky cukrovce v těhotenství zhubla 14kg.diky cukrovce jíš totiž správně, vyvážene, pravidelně,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 10:33

@luca241 moc děkuji za odpověď ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30542
11.5.18 10:38
@rezanahodu píše:
Ahoj maminky, 23.4. mi zjistili tehotenskou cukrovku. Byla jsem odeslána do dia poradny. Mám držet dietu a měřit se jednou týdně celý profil. Dietu držím ale mám 4,5 kg dole. Chci se zeptat jestli je takový váhoví ubytek normální. Děkuji za příspěvky

Je to v pohodě. Měla jsem to taky tak. Nakonec jsem šla rodit a měla 3,5 kg navíc.
Je to tou pravidelnou a vyváženou stravou.
A tip na léto. Můžeš nanuka Míšu :pankac: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
11.5.18 11:38

Já začínala těhotenství s váhou 105 kg (jsem malá, takže fakt hodně obézní), do 4. měsíce jsem měla 108 a zjistili mi cukrovku. Teď začínám 7. měsíc a mám 102 a všichni mě chválí, že to hubnutí je jedině dobře. Takže bych to neřešila, pokud nezačneš s váhou 60 kg :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27501
11.5.18 13:15
@rezanahodu píše:

Já při cukrovce nehubla, ale ani jsem nějak skokově nepřibírala. Oni tě na příští cukrovkoporadně zváží a řeknou co a jak. Hlavně dodržuj to, co ti napsali a měř si cukr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama