15tt a krvavý hlen

64
11.5.18 10:15

15t a krvavý hlen

Ahojky všem.. Spinim od začátku plus výtok.. Takový jako hlen.. Někdy s tmavou krví.. Jako špinění.. Byla jsem stim u dr.. Ne zjistila proč.. Napsala mi ultrgestan.. Dnes jsem ale měla na kalhotkách hojný hlen krvavý.. Promiňte za ten popis.. Tak se bojím.. Odpoledne jedem na pohotovost.. Nemáte stim některá zkušenost a čím to bylo? Díky moc :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3676
11.5.18 10:24

@Lump spinila sem v 8tt taky žádná příčina dr říkal ze muže jít o hematom, uvidíš na pohotovosti hlavně de snáz být v klidu dej si nohy nahoru a odpočívejte než tam pojedete :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
11.5.18 11:17

@Lump Může to být hematom, citlivější čípek, nebo v tomhle týdnu to bývá i z nízko položené placenty. Pokud se to bude zhoršovat, jela bych hned. Jinak každopádně klid, ležet, co nejméně vstávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
11.5.18 13:44

@Lump ja bych jela hned dnes ;) dr mi sama rekla, ze pri jakemkoli krvaceni mam prijit nebo jet na pohotovost. At to dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
11.5.18 18:40

Díky za reakce.. No tak nic se nezjistilo..stravila jsem hodinu na vyšetření.. Jen že mám ktomu mykozu. :(. Tak mám globule..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6771
11.5.18 19:10

@Lump hele minimalne pro klid duse, ze je miminko v poradku, je dobre, ze jsi jela :) a aspon prelecis co nejdriv tu mykozu ;) tak at uz je jen lip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
11.5.18 20:16
@Kukacka123 píše:
@Lump hele minimalne pro klid duse, ze je miminko v poradku, je dobre, ze jsi jela :) a aspon prelecis co nejdriv tu mykozu ;) tak at uz je jen lip :kytka:

Diky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama