Dětská chůvička - Vaše rady

31.7.19 10:02

Dětská chůvička - Vaše rady

Ahoj všem :)
Jdu si k Vám pro radu :) Čekáme s manželem miminko a vybírám dětskou chůvičku. Bydlíme v bytě 3+1, malinká bude spát zatím s námi v ložnici jak to bude možné bude ve svém pokojíčku.
Nejdříve jsem chtěla chůvičku s kamerou ale od toho jsem upustila.
Nyní se tedy dívám na audio chůvičky - konkrétně na https://detske-chuvicky.heureka.cz/…specifikace/#…
Momentálně řeším to zda bude dostačující a také to kam jí umístit, nevidím zda má dětská stanice nějaký klips na upevnění například na postýlku, případně v jaké vzdálenosti chůvička může být umístěna od postýlky aby ještě zaznamenávala miminko.
Budu velmi ráda za Vaše tipy a rady :) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1081
31.7.19 10:10

A s kamerou jste zamitla proc? Ja mela audio, ale pak jsem na dovolenou porizovala s kamerou a ted je uplne super. Kdyz place, vidim, jestli se nechytla ve zbrlinach. Na dovce jsem byla v klidu, ze jo nikdo nekrade a fakt super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
31.7.19 10:17

https://detske-chuvicky.heureka.cz/bravo-b-5033/?…
měli jsem, máme vlastně tyto. Jsou super. Ta pro rodiče je nabíjející, takže jsem vzala i ven když jsem šla věšet prádlo apod. mají daleký dosah. Je maličká.
A tu od dítětě máme na zemi pod postýlkou, cca 1-2m od dcery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 10:23

@Lumíkovec No, hlavně asi cena a to že nemám tu kameru kam dát. Další věc máme malý byt, tak se tam stačí přijít podívat. Ale zase jsem říkala že se bojím že když nebude ta video chůvička že budu pořád do toho pokojíku běhat jak blázen :D Je to celkem těžké no.
Zase jsem uvažovala že se to pak hodí i do pokojíčku když malá už bude sama ve svém.
Ale jak říkám cena a také to že prostě nevím zda to za tu cenu plně využiji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 10:24

@Veru1987 Děkuji za tip :) to je super že může být i na zemi pod postýlkou to mě nenapadlo :) jdu si přečíst recenze případně mrknout na videa :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
31.7.19 10:29

No my máme chůvičku taky s kamerou, ale je pravda, že ty ceny jsou šílený známý si ji sehnal na aliexpress tak za půlku a švagrová místo toho měla aplikaci v mobilu, jeden dala (starší) k postýlce a druhý měla u sebe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2044
31.7.19 10:32
@LittleTea píše:
@Lumíkovec No, hlavně asi cena a to že nemám tu kameru kam dát. Další věc máme malý byt, tak se tam stačí přijít podívat. Ale zase jsem říkala že se bojím že když nebude ta video chůvička že budu pořád do toho pokojíku běhat jak blázen :D Je to celkem těžké no.
Zase jsem uvažovala že se to pak hodí i do pokojíčku když malá už bude sama ve svém.
Ale jak říkám cena a také to že prostě nevím zda to za tu cenu plně využiji. :)

My neměli nikdy video, neběhala jsem. Vždy jsem počkala, na každé knouraní jsem tam nešla. A měli jsme tedy i monitor dechu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 10:36

@Veru1987 taky si myslím že to nebude třeba :) Dívám se na tu co jste mi doporučila a vypadá velmi dobře :) Ještě jednou děkuji za tip, k večeru ukážu i manželovi :) Monitor dechu budeme mít také :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 10:37

@Nikky121 no telefon právě používat nechci :) a z aliexpresu nevím nevím zda bych tomu věříla :D proto opravdu zvolím raději jen tu audio :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5797
31.7.19 10:37

Já bych bez kamery už nepořídila. Pláč mě vzbudí i přes dveře, ale malému je 20 měsíců a už několikrát ho kamera zachránila před pádem z postele(už tedy i 3*spadl),protože jsem ho stihla posunout pryč. Navíc jsou děti, které umí už kolem roka přelézat postýlku. A jinak, naše kamera je stejně velká, jako každá jiná chůvička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56573
31.7.19 10:41

@LittleTea u prvniho jsem mela bez kamery a u druheho budu kupovat jen s kamerou. Taky 3+1, ale odmitam hned vstavat. A pozdeji se to taky bude hodit, kdyz budu treba v kuchyni a decka v obyvaku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56573
31.7.19 10:43
@Veru1987 píše:
My neměli nikdy video, neběhala jsem. Vždy jsem počkala, na každé knouraní jsem tam nešla. A měli jsme tedy i monitor dechu.

No, knourani bych ignorovala, ale nevedela jsem, jestli neleze z postylky/postele a to mi vasilo vic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.19 10:46

To je to čeho bych se taky bála že prostě nevím co tam zrovna vyvádí. Proto je to asi fajn, jen opravdu ty ceny jsou vysoké. Opravdu nejspíš pořídíme nejdříve tu audio a pokud za pochodu zjistíme že nevyhovuje koupíme s kamerou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
31.7.19 10:56

Tak já jsem zastánce videa. Když jsem měla jen audio, tak jsem nevěděla, co tam dělá a tak jsem ho stejně chodila kontrolovat. Koupila jsem chůvičku z Číny vydržela 18 měsíců - na to, že jí alespoň jednou za den někdo shodil, vydržela dost. Teď jsem si objednala další, protože jí potřebuji na kontrolování dětí při hraní. A když vezmu, že nestojí ani tisícovku, tak za tu cenu tady nepořídím ani dobré audio.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4743
31.7.19 10:59

Máte typ na video chůvičku? Klidně i z Číny. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu