detska kuchynka i pro kluky?

74
10.12.07 14:26

detska kuchynka pro kluky?

Ahojky, chci se zeptat, zda z vas nekdo koupil detskou kuchynku pro sve kluky? Byli jsme vcera u pribuznych a nasemu triletemu a jednoletemu synovi se moc libila kuchynka. Varili tam, pekli a tak dale. Tak jsem se ted divala na internet a maji moc krasne nabidky. Jen nevim, zda to prece jen neni pro holky. Jaky je vas nazor? Myslela jsem , ze bych mela netradicni darek a k tomu jeste dokoupila takove ty plastove druhy potravin a ze by si kluci urcite vyhrali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

74
10.12.07 14:30

detska kuchynka i pro kluky?

Ahojky, uz jsem psala stejny clanek k tematu hracky, ale jeste jednou to radsi pisnu sem. Chci se zeptat, zda ma nekdo detskou kuchynku pro kluky? Vcera jsem ji videli u pribuznych a nasi kluci z ni byli uneseni. Hrali si tak krasne,ze jsem dnes hned neco nasla na internteu a chtela bych ji koupit k vanocum. Ale porad mam pochybnosti, zda to prece jen neni pro holky. Co si myslite vy? Chtela bych jim udelat radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
10.12.07 14:37

Pokud si myslíš, že by si kluci hezky hráli, tak jim ji klidně kup. Já nemám moc ráda dělení na holčičí a klučičí hračky (barvy apod.) :?

Náš malý se u neteře s kuchyňkou (i s kočárkem) vždycky výborně zabaví a v našem MC patří sporák a potraviny k nejoblíbenějším hračkám (a to jsou tam samí kluci). Bohužel nemáme tak velký byt, aby se nám sem kromě patrových garáží, vláčkodráhy, houpacího koně atd. …vešla ještě kuchyňka, jinak bych ji koupila taky :wink: Takto si chodíme hrát k bráchovi 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.12.07 14:40

Ahoj Nole,

rozhodně si nemyslím, že by kuchyňka byla pouze holčičí záležitostí. Ba právě naopak- spousta chlapů vaří častěji a lépe než my:-) Klidně bych jí být tebou klukům pořídila. Můj synek má například i kočárek, protože si ho moc přál… Tchýně si teda klepala na čelo, ale já i manžel zastávámě názor, proč ne. Vždyť péče o dítě a o vaření není v dnešní době pouze ženskou záležitostí. Náš synek běžně vídí tatínky vozící kočárky, tak proč by ho nemohl mít jenom proto, že je kluk, že:-)???

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
1943
10.12.07 14:59

Ahojki, mám 2,5 letou holku a na Vánoce jí kupuju kuchyňku a k tomu takovou trojgaráž z Tesca, jelikož má taky pár autíček, ráda si s nima hraje a mě už nebaví pořád jí stavět garáž z kostek…tak dostane tuhletu. Doma už taky máme dokonce nářadíčko - kladívko, šroubovák,...... a když jsme si kupovali a sestavovali novej nábytek, tak s tím svým nářadíčkem tatínkovi opravdu ráda a moc pomáhala :) Pokud seš si jistá, že to nebude vyhozená tisícovka /nebo možná míň, nevím/, tak kuchyňku klidně kup. Jenom ať kluci vaří, budoucí snachy budou jenom rády, když v nich něco zůstane :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
10.12.07 15:21

Klidně ji pořiď, syn má taky dětskou kuchyňku, byť zděděnou od kamarádky. A když jsme v herně, tak nejdýl si vždycky vyhraje v kuchyńce a vaří :-)

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16293
10.12.07 15:52

Máme kluka i holčičku a hrají si se vším stejně. Já třeba měla jen sestru, takže jsem nikdy nedostala autíčko, i když bych si s ním určitě ráda hrála. Je to fajn, že takhle si můžou hrát i s tím, co předsudky přisuzují pouze druhému pohlaví, protože to je blbost.

Klidně kuchyňku pořiď, kladný vztah ke kuchyni se mu určitě bude v životě hodit :o) Děti to naštěstí na „klučičí“ a „holčičí“ neřeší a nevím, proč to děláme my dospělí. Zbytečně jim přisuzujeme v životě role, které jsou už v dnešním světě úplně passé.

Jiřina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
10.12.07 15:53

ještě mě napadá jedna možnost, takovej kompromis,,,,,,,,, aby vám v pokojíčku netrčela „velká holčičí kuchyň“, co koupit každýmu zvlášť malej vařič? Já teď kupovala v Tescu takovou :,-(u za asi 120,– kč - malej dvouplotýnkovej vařič, u toho myslím tři kusy nějakýho nádobí, které můžeš samosebou dokoupit. Já to koupila pro malou k babičce, neb tam dost často vždy na pár dní jezdíme, tak aby měla něco i tam. Pokud s tou kuchyňkou váháš, tak tohle řešení je opravdu takový kompromis. ale znovu opakuju, klidně do ní jdi :) A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16300
10.12.07 15:53

ahoj,

tip na konkretní kuchyňku nemám,jen tě chci podpořit k jejímu nákupu :wink:

my jsme synovi koupili větší nádobíčko a dost často si s ním hraje :D

a s tou velkou kuchyňkou si stále hraje jak ve školce, tak i v herničkách, takže slaví uspěch…
btw. myslím si, že kuchyňka není typicky holčičí hračka. copak naši manžové nevaří ?! :D :D :D

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.07 20:19

Ahoj.

Radim dostane k Vánocům kuchyňku Smoby - Bon Apetit.
www.mimibazar.cz/foto.php?…
Kupovaná ve Sparu za 900,–, bez zvuků, nádobí jsem dále dokupovala na www.lenahracky.cz.

Doufám, že konečně nebudu mít vytahané nádobí z kuchyně, navíc máme holčičku, takže kuchyňka se určitě užije. V MC si Radim s kuchyňkou normálně hrával. U nás doma není chlap v kuchyni nic neobvyklého. Ostatně Hanička si moc ráda hrává s autíčky.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.12.07 20:27

Taky bych hračky moc nedělila na klučičí a holičí, pokud se dětem líbí…Když jsme v dětském centru taky malej tak chodí ke kuchyňce :wink:
Anik, myslela jsi tuhle? http://www.hrackyproandilky.cz/…ni/50950.jpg /> Nám ji přinesl Mikuláš a je dobrá :wink:
BeruskaLosik, tak je krásná :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
10.12.07 20:29

Jojo, takhle to začíná a pak se nám snachy poděkují.
Dokonce by mě zajímalo, co jsou „typicky holčicí hračky“, jak tu padalo… takové by snad neměly být žádné, ne :roll: ?
To mi připomíná, že mi syn každodenně „vaří“ v mých nerez kastrolech. Tak teď nevím, jestli o té kuchyňce nemám pouvažovat taky. Ona ale asi nebude tak pěkně řinčet, že :? ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
10.12.07 20:37

janinkaz: jojo, přesně tuhle garáž jsem koupila,,,,, zatím je zabalená, ale snad se bude líbit,,,,,, tak díky za uklidnění :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
10.12.07 20:47

Taky vaříme, momentálně v takové „archivní“ po sestřenici. I když stačilo by mu možná jen nádobí a „jídlo“, takže pokud nechceš investovat do celé kuchyně, kup nádobí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19249
10.12.07 20:54

Ahoj.
Loni na vánoce dostaly děti kuchyňku a ještě jsme k tomu přikoupili plastové jídlo..A i Kuba strašně rád „vaří“.
Když bylo Kubovi 1 a půl roku,tak jsme byli „nuceni“ mu koupit kočárek.Venku chtěl pořád brát dětem jejich,tak jsme mu ho nakonec koupili.A jak byl nadšený.Od té doby,co jej měl,tak nikdy nešel ven bez kočárku. No a co,že je kluk. :wink:
Rozhodně bych neřešila jestli se to „hodí“ pro to dané pohlaví.Hlavní je,aby mělo dítko radost. :wink:
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama