Dětská láska

19
17.5.20 12:03

Dětská láska

Co si myslíte o dětské lásce? Dcera (11let) mi říkala že ji trápí že všechny její kamarádky ze třídy mají kluka a ona ne. Celkem jsem se zarazila, protože sem to slyšela poprvé. Myslíte že je to v pořádku? Nebo máte nějaké zkušenosti, jestli si dávají pusy nebo něco jiného. Já jako malá jsem nic takového nezažila a zajímá mě proč to dělají, nebo jak si děti řeknou že toho druhého „milujou“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13827
17.5.20 12:09

Masakr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13827
17.5.20 12:10

Naučila bych ji nějaký odpovědi… Se budeš vdávat a prát mu slipy jo? Mě se nikdo nelíbí. Já na kluky nemám čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13304
17.5.20 12:11

Jen si píšou přes soc sítě a hlavně si tím upevňují status mezi kámoškama. Prostě si řeknou jestli spolu chodí a nebo ne a je to. Víc v tom nehledej.

Nech o tom dceru vyprávět, nepoučuj, neděs se a uvidíš, co z toho vyleze. Prostě se zajímej jak to vidí ona, jestli se jí někdo líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9117
17.5.20 13:00

Moje skoro 8 leta dcera ma dokonce „vaznou“ znamost, uz 3 roky planuji svatbu a maji vybranou nemovitost :mrgreen:, protoze prece pak uz nebudou bydlet s nami. Pisou si dopisy. Pusu si asi parkrat dali ;).

Ale spoluzacky jsou asi trochu protrelejsi, rikaly ji, ze si nakonec stejne vezme nekoho jineho, a ona se strasne doma rozcilovala, ze uz ma prece vybrano. :srdce:

Myslim, ze je to opravdu tak, jak pise @Ou, jeden se zepta „Budes se mnou chodit?“, druhy odpovi „Jo.“ a je ruka v rukave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14997
17.5.20 18:40

Dcera 13 už měla „známostí“ několik. Spočívá to v tom, že si píšou tutununu, jak se na sebe tesej atd., vezmou se za ruku a dají si pusu (prý normální ne velkou). Ale má ve třídě spolužačku a ta se od 11,12 let olizuje a osahává s klukama u nás na vsi na veřejnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5482
17.5.20 18:49

Vzdyt ty detske lasky jsou jen takove roztomile a vtipne :), ted mam uz mam dceru 16ti letou, ta uz proziva vaznejsi vztah..
Ale pamaruji si, jak mela i ty roztomile detske lasky, ale u nas jsme resili, jak dat klukum friendzone :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13759
17.5.20 21:59

Jé, s láskou vzpomínám, jak jsem v tomhle věku byla zamilovaná.. vodili jsme se za ruce a líbali, chodili jsme spolu chvilku, ale drželo mě to další tři roky, pak jsem se zamilovala do jiného.. s tím jsem chodila delší dobu, ale taky mi to vydrželo tři roky, doteď jsme přátelé a beru ho jako člena rodiny, je to nejlepší chlap, kterého jsem kdy poznala.. mimochodem obě mé dětské lásky dnes mají přítele.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 09:08

Já jsem měla svoji první lásku ve školce. Bydlel vedle v domě a vyměňovali jsme si přes plot kytičky. Jednou mě dokonce pozval k nim na zahradu na mrkev. Tak jsem přelezla plot a to byl v té době nejvyšší vrchol intimity. :mrgreen: Pak jsem měla dětskou lásku v první třídě. Dal mi prstýnek a požádal mě o ruku, brali jsme se u nich v dětském pokoji a jeho starší sestra nás oddávala. Brali jsme to strašně vážně. Chodili jsme za ruku a občas pusu na tvář. Jednoho dne jsme se dokonce domluvili, že se v noci vytratíme z domu a půjdeme na cestu kolem světa. Tam to ale někde skončilo, ve třetí třídě každý jinde a scházeli jsme se méně a méně…kdeže je mu dnes konec? :lol: Pak do 16 let vůbec nic a v těch 16 teprve začal vážnější vztah.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama