Dětská oslava verus koronavir

777
19.5.20 11:44

dětská oslava verus koronavir

Zdravím, holky, o víkendu jsme pozvaní na dětskou oslavou, dospělí i děti dohromady, celkem asi 20-25 lidí, rodina, ale i vzdálenější než ti, se kterými jsme v kontaktu. Pravděpodobně to bude uvniř, sly byste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

739
19.5.20 11:52

Nejde to udělat venku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4155
19.5.20 11:52

Určitě ne. Všichni umřou a stanou se z nich zombie kdo tam půjdou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13827
19.5.20 11:56

@Zuzanec jsem celou dobu opatrná a už bych šla ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
777

Normálně ven chodíme, nestýkáme se ale s velkými skupinami lidí. Tady tato část rodiny jsou celkem nezodpovědní i normálně, i když není covid, většinou se tam někdo nemocný najde, tak mám asi blok spíš z toho. Se setkání s normálními lidmi strach nemám. Venku by to snad šlo, podle počasí…ale nadiktovat jim to nemůžu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16872
@Zuzanec píše:
Zdravím, holky, o víkendu jsme pozvaní na dětskou oslavou, dospělí i děti dohromady, celkem asi 20-25 lidí, rodina, ale i vzdálenější než ti, se kterými jsme v kontaktu. Pravděpodobně to bude uvniř, sly byste?

a děti do školky a škol dáváš? :think: pokud jo a ty sama chodíš do práce, tak to vyjde zhruba na stejno, jen bych si držela odstup od kašlajících a srkajících 8) škoda že to nedělají venku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13827
19.5.20 11:58

V sobotu má hodně pršet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5457
19.5.20 12:00
@Zuzanec píše:
Normálně ven chodíme, nestýkáme se ale s velkými skupinami lidí. Tady tato část rodiny jsou celkem nezodpovědní i normálně, i když není covid, většinou se tam někdo nemocný najde, tak mám asi blok spíš z toho. Se setkání s normálními lidmi strach nemám. Venku by to snad šlo, podle počasí…ale nadiktovat jim to nemůžu

Pokud jsou takhle nezodpovedni, tak bych nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.20 12:03

Taky jsme dostali pozvání a nejdeme. Popřejeme sólo. Spousta lidí, děti co ani neznáme, zodpovědnost pozvaných které znám je 0. Jezdím tam nerada i když nebyl Covid, natož teď. Nejednou jsme si z návštěvy odvezli rýmu, kašel, horečky :zed: bohužel je to manželovo rodina a stýkat se čas od času musíme. Už jsem ale neoblobna a před každou návštěvou chci aby manžel zavolal zda jsou všichni OK. I tak se stane že například tchyně na Vánoce zatajila kašel jako prase :zed: musela i na rentgen zda to není zápal plic.
Teď bych tam na oslavu nejela ani za nic.

• Nahlásit
  • Citovat
25602
19.5.20 12:06

Asi ne. Slavíme komorně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13844
19.5.20 12:07

Pokud jsou tak nezodpovědní jak píšeš a pokud bydlíte v oblasti, kde jsou nakažení, nešla bych nikam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17042
19.5.20 12:08

Ano, jela. Není důvod nejet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13304
19.5.20 12:11

Máte doma někoho rizikového?
Chce se vám na tu oslavu?

Pokud ne a chce, tak jděte, pokud ne a nechce, tak se na to vykašlete a pokud máte doma rizikovou osobu a chce se vám, tak je to blbý dilema.

Varianta mám doma rizikovou osobu a nechce se mi je snad jasná :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
19.5.20 12:26

Ja bych sla, uz se otvírají skoly, skolky, do prace snad taky chodite :nevim: zas nevidim duvod se separovat od sveta nadosmrti (pokud teda nemate v domácnosti nekoho rizikového)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12163
19.5.20 12:27

@Zuzanec Určitě nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu