Dětská ozdravovna - jak často?

Anonymní
23.1.18 13:31

Dětská ozdravovna - jak často?

Ahoj,
jdu si pro radu. Zvažuji pobyt v ozdravovně se synem z důvodu časté nemocnosti. Otázkou je, jak často lze podat návrh.

Má úvaha: Rychle vyřídím papíry a pojedeme, co nejdříve to kapacita dovolí. Duhý návrh bych podala na podzim, aby se mohlo jet v lednu-březnu následujícího roku.

Ráda bych pobyty směřovala právě do zimních měsíců, ale nechce se mi čekat rok, když mohu něco pro zdraví udělat už teď a třeba nám to pomůže.

Děkuji za relevantní odpovědi. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3886
23.1.18 13:38

Kamarádka jezdí pravidelně jednou do roka, tak nevím, zda ro pojišťovna platí i víckrát… Jinak zimní měsíce jsou tam prý nic moc, všichni jsou nachrblani a celý pobyt si vzájemně předávají nemoci :roll: Posledně tam za ten měsíc stihli 2 angíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26534
23.1.18 13:39

Tak ono je to různé. My jsme byli 2×, a obvykle napřed se zajišťuje místo a až pak podává návrh. Jinak se stane, že až to schválí, poukaz platný půl roku, tak v ozdravovnách bude už dávno plno. Návrh můžeš dát za půl roku. My jsme byli v srpnu a maminky už rezervovaly termín na další květen. Byli jsme jednou v lednu, jednou v srpnu. Oboje bylo dobré. Chtěla jsem v zimě řešit květen, červen, ale čekám mimco, takže bych s nimi nemohla jet a sami ještě jet nemůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26534
23.1.18 13:43

Já měla děti v ozdravovně nemocné v lednu i v srpnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.18 17:41

Děkuji za odpovědi. O zvýšené nemocnosti jsem zatím nevěděla :think: Potřebujeme se z nich vyhrabat a ne do nich ještě více spadnout. Stává se, že pobyt dostanou i děti běžně zdravé, ale žijící v nevhodných podmínkách (velkoměsta)? Uvažovala jsem o kamarádce se synem, abych nebyla úplně v izolaci. Nebo se maminky s dětmi na pobytu zpravidla skamarádí?

• Citovat
  • Nahlásit
26534
23.1.18 19:38
@Anonymní píše:
Děkuji za odpovědi. O zvýšené nemocnosti jsem zatím nevěděla :think: Potřebujeme se z nich vyhrabat a ne do nich ještě více spadnout. Stává se, že pobyt dostanou i děti běžně zdravé, ale žijící v nevhodných podmínkách (velkoměsta)? Uvažovala jsem o kamarádce se synem, abych nebyla úplně v izolaci. Nebo se maminky s dětmi na pobytu zpravidla skamarádí?

No my jsme museli mít doporučení, zprávy od dětské, z alergologie.. Neschválí to jen tak. A já jsem se na pobytu vždycky seznámila a děti taky k sobě vždy někoho měly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.18 13:14

Mohu mít dotaz kde v jaké ozdravovně jste byli a zda jste byli spokojeni, díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat