Dětská párty - tipy na hry atd.

1
6.1.20 12:13

Dětská párty - tipy na hry atd. :-)

Zdravím všechny maminky :-)
A prosím o radu.

Dcera si přeje k narozeninám pozvat kamarády ze školky, a udělat si malou „párty“.
Bude jí 5.

Já takovou věc v životě neorganizovala, a i když těch dětí tu asi nebude moc (počítám 10max.) tak nevím co si tu s nimi vlastně počít, jak je zabavit, a vůbec co s tím, aby to byla hezká oslava pro dceru i ty kamarády.

Nemáte prosím tipy na jednoduché hry pro takhle malé děti?

A vůbec budu ráda za všechny další tipy okolo toho, co se vám třeba osvědčilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.1.20 12:24

Ahoj, určitě nakup balonky, nějaké talířky, kelímky s motivem (Elsa, Micky mouse atd…).
Pusť dětské písničky co má malá ráda :-)

Hry mě žádné nenapadají, ale myslím, že si děti dají kousek dortu a budou si hrát společně s hračkami, co malá dostane k narozeninám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1501
6.1.20 12:33

Zkusila bych klasiku. Pokud je prostor tak např Honzo vstavej, na schovku, pexeso, velkou roli bílého balicího popř pauzovaciho papíru a pastelky nůžky různé nitě, lepidlo, zbytky látek něco vytvořit, nějaké dětské písničky, balónky, sladkosti, myslím že si děti vyhrají s hračkami co budou doma.. Ja Teda když byla malá si strašně ráda hrála u jiných s jejich hračkami :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
6.1.20 12:43

Urcite udelat nejakou vyzdobu a koupiz jiz zminovane kelimky a talirky… Uvidis, treba se deti zabavi sami s hrackami, ale pro pripad bych si urcite nachystala neco do zalohy. Mrkni na net, her se da vymyslet strasne moc. Treba soutez o mumii. Rozdelis deti do dvou družstev, a ktere druzstvo omota driv kamarada toaletnim papirem vyhrava… Nebo das zidle do kruhu, o jednu min nez je deti. Kdyz hraje hudba deti obihaji dokola, jak se zastavi musi si kazdy sednou. Jeden zustane, vypadva. Uberes dalsi zidli a pokracuje se dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1998
6.1.20 12:46

Já bych se teda vyvarovala všech her, kde může někdo vyhrát/prohrát. Některé děti to nesou těžce a hysteráky na oslavě asi nechceš 8). Já myslím, že si vystačí sami. Dala bych jim do pokojíku rádio, budou blbnout a hrát si. Ty budeš jen v pozici dolívače pití a dohlížeče aby zábava nebyla moc divoká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
6.1.20 14:16

Kolegyně dělala hledání pokladů- podle lehkých nápovědy schovala nějaké malé dárečky, bonbóny apod. Ale nevím, jestli v 5 letech na to nejsou ještě moc malý :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama