Dětská videochůvička Motorola MBP 421

258
30.6.15 22:07

dětská videochůvička Motorola MBP 421

Maminky, prosím o radu. Máte někdo zkušenost s videochůvičkou MOTOROLA MBP 421? Mám možnost ji koupit bazarovou, v záruce za 1600 Kč…Moc děkuji za případné rady.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

258
1.7.15 08:05

Nikdo nemá tuto chůvičku??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.16 15:46

My máme, ale asi neaktuální už..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
10.6.16 09:29

@dortiky.ostrava Moc děkuji, již neaktuální…Ale jen tak pro zajímavost a třeba pro ostatní - spokojnost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.16 15:26

Jj, veliká-zpočátku to bylo na zvyku, divila jsem se proč se vypíná-chtěla jsem malého sledovat non-stop :D teď vím, že se sama vždy sepne ve chvíli potřeby-navíc kdykoli pro jistotu stačí stisknout tlačítko a vidím ho-třeba když něco zaslechnu a chůvička mlčí-jen se pro jistotu kouknu :) obraz skvělý, pěkně široký záběr a infra-snímání mi přijde ještě lepší než kamera ze dne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.16 10:44

@dortiky.ostrava Nevíte jaký má dosah, když bych byla na zahradě? Máme dvoupatrový barák, my jsme nahoře. Zahrada není nějak velká. Dosah do 300 metrů by na to měl stačit. Ale nevím jestli bude dobrý signál přes zdi, když jsme v patře. Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.16 12:39

Přes zdi nevím, my používali na chatě-skrz takonou tenčí stěnu/střechu, nevím, kudy signál jde…byli jsme možná 20m od malého ale-na prodlužovačce…bez elektřiny se moc nehnete, ta kamera baterky dost rychle vybíjí-hlavně to noční infra…takžev dosahu zásuvek určitě být…ale syn spal v podkroví a my byli za chatou venku a úplně v pohodě..nenapadlo nás zkoušet dosah, ale fungovala bezvadně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
20.2.17 22:11

Ahoj, já se také ještě přidám, ikdyž už tak nějak s křížkem po funuse do této diskuse.

Typ 421 jsme měli a tedy veliká spokojenost! Díky funkci „detekce hlasu“ se totiž rodičovská jednotka zapnula (zvuk i obraz) až při zaznamenání různé, uživatelem předem nastavené intenzitě zvuku v okolí dětské jednotky. Nejenže tento režim šetřil baterku rodičovské jednotky která tak nepřenášela obraz ani zvuk neustále, ale také lépe upozornil na změnu dění v postýlce, protože při zapnutí nebo vypnutí obrazu po detekci hlasu rodičovská jednotka i pípla, takže akusticky i vizuálně na sebe, potažmo dění v postýlce krásně upozornila. A to i když byl člověk ve druhé místnosti. A když jsme chtěli koukat na prcka nepřetržitě a ne až po detekci hlasu nebo po zapnutí ručně, dala se tato funkce v menu zablokovat a koukali jsme na prcka nonstop jak si v postýlce hraje.
Dosah ani kvalita obrazu sice nebyla úplně nic moc, ale za pořizovací cenu kolem 2000Kč jsme ani nic jiného nečekali.
Musíme teď řešit novou chůvu a rádi bychom něco hodně podobného, ale stále nemůžeme najít něco tak uživatelsky příjemného. Zkoušeli jsme Motorolu 622, která ale tuto funkci neměla, musela být tedy neustále zapnutá a šuměla, což nám nevyhovovovalo. Motorola 621 by to mít měla, ale nepodařilo se nám to zatím nastavit, tak si myslíme, že je do ČR dodáván zrovna typ z rodiny 621, který toto neumí a tak hledáme dál…

Budu ráda za jakýkoliv tip pro výběr nové nebo radu jak nastavit tu 621. Už jsme zkoušeli snad všechno, i na podporu jsme psali, ale odkázali nás pouze na návod:-D

Předem díky a hezký večer všem, Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.17 11:50

Máme motorolu a signál nedosáhne ani do dolního patra baráku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu