Dětské botičky a kartáčky z lékárny

150
15.4.20 17:00

Detské boticky a kartacky z lekarny

Ahojky. Mám dotaz, momentálne je takova situace, že mnohé obchody krom potravin nefunguji a pro syna (13 mesicu) potrebuji boticky, z internetu objednavat nechci, chci zbozi videt a prípadne zkusit, nevite o tom, že by detské boticky bylo možné dostat i v lekárne? Vim, že na Slovensku jedna lekárna nabizi, jen me zajima jestli i v Čechách a druhá otázka jaky zubni kartacek pro batole doporučujete? Jedna se o jeho první kartacek. Dekuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12756
15.4.20 17:09

Ne, v lekarnach obvykle nemaji boticky, natoz detske. Ty specializovane maji maximalne zdravotnickou obuv. Muzes objednat z netu treba patery a pak vratit, ne? Nebo si pockej 14 dni, oni zacnou otvirat.
S kartackem jsi me prekvapila, dosud jste zuby necistili?? 8o Vyber mekke stetinky a malou hlavu, treba Tepe nebo Curaprox dela kvalitni kartacky pro deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56131
15.4.20 17:17

Tak naše lékárna má dětské boty, kupovala jsem je tam několikrát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
15.4.20 17:38

Zrovna kartacky kupuji jedine na internetu. Vlastne vetsinu veci z lekarny, ktere nejsou na predpis. Kamenne lekarny jsou ukrutne predrazene a je tam riziko nakazy (i mimo epidemii). S botami bych 2 tydny pockala, nechala si poradit osvedceny obchod s detskou obuvi (ne vsude poradi dobre) a vyrazila tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
15.4.20 17:46

U nás v lékarě jsou ale jsou to tvrdá kopyta. Záleží taky jaké botičky chceš pořídít. Zda barefoot, nebo klasiku, nebo něco mezi tím. Jeslti jsi to nějak studovala. na www.littleshoes.cz (jsou to spíše ale barefoot a měkkě boty…komromis), ale mají krásně popsané i šířky, ohebnost. Jak změřit nožku.
A kartaček za mě je to fuk jakým čistíš, na začátká jsme měli takový ten jen plastový pro miminka. Po roce už asi normální. Ale kupovala jsem obyč kartáčky v dm dva za 30kč. často ji to střídám. Pastu jsme na začátku měli weledu zubní gel, pozdějí od alverde z dm. žádné sladké perličky a pod. Dceři jsou čtyři roky, zatím bez kazu, zubařka nás chváli za vyčištěné zuby i bez drahého kartáčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5065
15.4.20 17:50

@unuděná co tě překvapilo? :nevim: Ze začíná čistit ve 13 měsícich? A proč ne? My začali až ve 14 mesicich, kdy malé narostli první zuby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
15.4.20 18:09

Tak prvni zuby jsem male cistilakartackem gumovym prstakem. Ted mame Curaprox a fajn.

Boty jsem ted take objednavala. V lekarne mivaji tvrde a neohebne, ted uz hodne poradi podle delky, sirky nozky i vysky nartu, hodne maji i popsane. Objednavala jsem ted dceri na netu a pani mi poradilaohledne delky, sirky a vseho - ma botky Jonap, ale uz je mela loni jako sandalky - kompromis, ohebne, mekke, siroke.

https://www.botydetem.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12756
15.4.20 18:11
@malina83 píše:
@unuděná co tě překvapilo? :nevim: Ze začíná čistit ve 13 měsícich? A proč ne? My začali až ve 14 mesicich, kdy malé narostli první zuby.

Prvni zub ve 14m? to jsem v zivote neslysela, vetsina deti v mem okoli ma v roce minimalne tech 8 zubu.. Ale ok, tak pokud dosud nemel zuby, tak ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
15.4.20 19:05

Kartáčky objednávám v lékárně a boty dítěti ve zdrav. potřebách, které jsou teď otevrene

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
15.4.20 19:08

@unuděná fakt to tak je. Kamosky mala mela prvni zub v roce a par dni :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
15.4.20 20:37
@Elishka1 píše:
Kartáčky objednávám v lékárně a boty dítěti ve zdrav. potřebách, které jsou teď otevrene

tam jsou ale taky spíše tvrdé, pevné boty, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
15.4.20 20:54

V lékárně jsem neviděla jiné boty než úplně tvrdé, jak sádra. Navíc nevím, jak by se v současné době tvářili, kdybys tam ty boty chtěla dlouze zkoušet a vybírat… A pokud jenom vzít a jít, to je můžeš rovnou objednat z netu.

Kartáček kupuju v drogerii, curaprox nebo tepe. Má mít malou hlavu a hodně měkké, stejně dlouhé štětiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
15.4.20 20:59
@Veru1987 píše:
tam jsou ale taky spíše tvrdé, pevné boty, ne?

DD stepy, boots4u apod., chce to zkusit, od jedné značky mají ruzne pružné podrážky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
15.4.20 21:03
@Elishka1 píše:
DD stepy, boots4u apod., chce to zkusit, od jedné značky mají ruzne pružné podrážky

tak to joo, d. d.stepy znám, ale u nás v lékarně i ve zdravotnických potřebách vidím jen pegres, protetika…ale ty starší typy, pevné, zdravotní boty, tvrdé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
891
15.4.20 21:07

Protetika náhodou začala dělat skvělý boty, úplně měkký a s dobrým (nekulatym) tvarem špičky, ale nevím, jak moc se dají běžně koupit… Já je objednávám z netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama