Lehátko/ houpátko pro miminko a batole

463
15.4.20 13:09

Lehátko/ houpátko pro miminko a batole

Ahoj :) mám dotaz ohledně lehátek pro miminka. Řeším teď výbavičku a přišla řada právě na něj. Na internetu se mi líbí BabyBjorn a Nuna. Nevím však jestli jsou vhodná? Na starších diskuzich o lehátkách jsem našla i taková, která jdou napolohovat do úplného lehu :nevim: chtěla bych lehátko které bude praktické, aby byla poloha dítěte “zdravá” a já se nemusela bát v něm mimi nechat i delší dobu než je třeba těch půl hodiny, a později abych ho v něm mohla krmit než bude sedět samo a pak aby tam mohlo sedět/ odpočívat :lol: máte nějakou zkušenost nebo doporučení? Děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1307
15.4.20 13:13

Já měla na obě děti klasické houpátko od Fisher Price. Později tam i jedly, dá se zadělat to houpání. Pak se odendá hrazdicka a je z toho houpací sedátko nebo křesílko. Dcera v tom seděla u pohádky ještě ve třech letech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
15.4.20 13:24

Taky mame Fischer price, asi Djungle se to jmenuje. Zelené s opičkami. Dcera taky s tim blbla dokud jsem do toho nezačala davat druhorozeneho. Jsou od sebe 2,5 roku. Lze používat od narození, syn je v nem jako by v klubicku, kdyz pláče snadno se da předělat do houpaci polohy. Jen ty vibrace nepoužívám, osobně mi to přijde pro mimčo nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
15.4.20 13:38

Na starsi dceru jsem mela nejake „obycejne“, houpaci s vibracemi, sice slo dat celkem dost do lehu, ale ted pro syna jsem poridila babybjorn a to se s tim neda srovnavat. Prijde mi v nem ta poloha daleko lepsi :) takze znova bych ho poridila zase

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1798
15.4.20 18:23

Všechny šikmá jsou nevhodná na dlouhodobe lezeni :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7602
15.4.20 19:08

Skoro všechno je nevhodný. Máme od Fisher price, a dcera v tom stejně moc dlouho nevydrží. Neboj, ne každý dite v tom chce být :mrgreen:. Teď je v něm krmena, jinak mi permanentně usíná ve vajíčku kam by se taky děti neměli moc dávat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat