Dětské boty Beppi

11133
24.5.16 11:35

Detske boty Beppi

Jednoduchy dotaz - jake mate zkusenosti s touhle znackou?

Hledam nejake doplnkove boty tak na litacku na zahradu, nejlip platenky a Beppi se mi z te kategorie libi vzhledove nejvic, ale nikdy jsem od nich nic nevidela „nazivo“.

ps: pro deti 2,5 a 3,5

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

145
24.5.16 11:55

Beppi máme pro kluka už druhé. Používáme je jen na lítání na hřišti a na písek. Ty první nám vydržely jen jednu sezonu, pak se rozpadly a i tak jsme je často museli lepit. Uvidíme, jak vydrží tyhle druhé - zatím musím zaťukat :) Ale já teda za tu cenu žádný zázrak nečekala a tak nějak počítala s tím, že je po sezoně vyhodíme :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4751
24.5.16 11:56

My měli asi 3 ks… Jsou nějak rozdělené dle kvality.. Měli jsme platenky a to bylo takové nějaké, pak drahé kožené a ty byly úžasné měkké, pevný oplatek. Proste krasna zdravotní bota, ale v opravdu pěkné balení. Pak nějaké ala crocsiky, OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.5.16 12:03

No, oni oba potrebuji novou velikost co chvili, takze jestli vydrzi 3 tak to staci :lol:

ja je prave chci taky jen tak na zahradu a na pisek. sandaly a klasicke boty kupuju kozene a taky daleko drazsi :roll: ale 6-8 boty kazdou sezonu nemozou byt vsechny po tisicovce :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4751
24.5.16 12:16

Deti na zahradě lítají v crocsikach… Máme i s koziskem i bez a ja na ne nedám dopustit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.5.16 12:43
@kackamates píše:
Deti na zahradě lítají v crocsikach… Máme i s koziskem i bez a ja na ne nedám dopustit.

loni meli crocsy oba. ale jednak v crocs-sandalech se mi maly dvakrat prerazil, kdyz zakopnul o spicku - jednou si rozbil usta tak, ze jsme museli na pohotovost - vinim ty boty :mrgreen: ale hlavne jim letos ani jednomu nejak nesedi velikosti, jsou na hrane mezi velikostma - jedny jsou uplne na doraz (a leto pred nama) a druhe moc volne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama