Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,jestli je v Kutné Hoře nějaké dětské centrum,kam bych mohla občas zajít s mým 2letým synem,aby si pohrál s dětmi.Máte zkušenosti s nějakým dětským nebo mateřským centrem v Hoře nebo okolí?
V cukrárně u Matěje je dětské centrum - http://www.dcsikulky.cz/ Je to tam moc pěkné, můžeš tam i mimo provoz MC, třeba jen tak na kafe. V MC jsem tam nikdy nebyla, my hodně využíváme právě tu cukrárnu, když čekáme na manžela.
Krásný MC je v Čáslavi - Rodinné centrum kopretina - krásný prostředí, milé tety - fakt moc pěkný.
Děkuju za tip
V Čáslavi v tý kopretině jsem byla tenkrát na přednášce,když jsem byla těhotná a bylo to fajn
Tu cukrárnu zkusím,vůbec jsem nevěděla že něco takového je. ![]()
Ahoj, ještě mrkni na toto: Nikdy jsem tam nebyla ale znám holky co to tam vedou a jsou prima
Špalíček