dětské koutky Praha

130
24.1.06 09:01

dětské koutky Praha

Ahoj,
můžete mi někdo poradit, které dětské koutky v nákupních centrech v Praze je možné navštěvovat i s dětmi do 3 let za předpokladu, že tam s dětmi budeme také? Vím, že je to možné v NG Butovice a Carefouru Smíchov.
Díky Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2185
24.1.06 09:28

Ahoj.
Na Zlicine je take detsky koutek Time Out (myslim), skoro naproti Marks and Spencer. A uz jsi zkusila Jungleland na Radlicke?

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.06 22:58

Kika- Průhonice

Ahojky:-)My jsme objevili skvělý dětský koutek a zdarma právě tam - v Kika v Průhonicích.Mají tam i přebalovací místnost a prostornou jídelničku.Mému Samovi je právě rok, takže jsem ho všude doprovázela a nikdo si zatím nestěžoval.Ale já se jim do váhového limitu 50kg vejdu:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
27.1.06 21:41

Jde to v Tescu v Letnanech. A na Flore. Tam dokonce berou i dvoulete deti bez rodiců.
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.1.06 18:17

Mne zas detsky koutek v Letnanech nenadchnul tim, ze kdyz se dcera dvou a pul leta tam chtela vycurat tak mi slecna rekla, ze jedine po podminkou, ze ji tam pak necham. Kdyz jsem rekla, ze ji jsou „jen“ dva a pul tak zas, ze to nejde a odkazala na na wc naproti pokladnam Tesco.
Fakt prima pristup - taky anti baby friendly… tak doufam, ze slecna nemela jenom „svuj“ den… 8)
Naopak ochotne nas nechali vycurat :D vedle v kavarne Illy…
Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.1.06 18:18

Mne zas detsky koutek v Letnanech nenadchnul tim, ze kdyz se dcera dvou a pul leta tam chtela vycurat tak mi slecna rekla, ze jedine po podminkou, ze ji tam pak necham. Kdyz jsem rekla, ze ji jsou „jen“ dva a pul tak zas, ze to nejde a odkazala na na wc naproti pokladnam Tesco.
Fakt prima pristup - taky anti baby friendly… tak doufam, ze slecna nemela jenom „svuj“ den… 8)
Naopak ochotne nas nechali vycurat :D vedle v kavarne Illy…
Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
29.1.06 18:49

tak sorry, nejen ze mne to neprihlasuje, ale jeste to tu je 2×…
Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
Gio
205
29.1.06 19:04

V tom novém obchodním centru v Chodově tě také nechají s dvouletým prckem. Musela jsem ale hodně dávat pozor na starší děti. Bylo jich tam zrovna nějak hodně, protože byly slevy.
Gio

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.1.06 19:54

Nevite jak je to s detskym koutkem v Hypernove v Pruhonicich? Mam pocit, ze mensi dite nez 3 roky nevezmou a s mensim ditetem Vas tam nepusti…ale nevim. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.17 14:52

Dobrý den, jako bývalá zaměstnankyně koutku mám potřebu se vyjádřit k Vašemu příspěvku :-)
To, jestli na Floře a kdekoliv jinde vezme vychovatelka dítě samotné bez doprovodu pod 3 roky, je čistě na zodpovědnost vychovatelky. Jinak je to zakázané a upřímně i když mě za to, že jsem děti bez doprovodu většina rodičů nemělo rádo, tak na svou obhajobu chci říct, že vzít dítě do 3 let bez rodiče je nezodpovědnost vychovatelky a rodiče už tuplem… A proč? Protože pokud se dítěti cokoliv stane, tak 1 - vychovatelka porušila řád a za 2 - koho bude rodič vinit?
Všichni víme, že když se jedná o dítě, je rodič neoblomný a pokud to bude opravdu nějaký blb, který si nehodlá uvědomit svůj podíl viny, že i přes zákaz do toho rozhodnutí šel, tak na tom bude bita vychovatelka.
Nikoho už nebude zajímat, že rodič přemlouval, že vychovatelka chtěla udělat něco dobrého…
Nepíšu to teď vůbec ve zlém, jen bych Vás drahé maminky a i tatínkové ráda ponoukla k tomu, abyste si alespoň trochu uvědomili, že dáváte to nejcennější co máte a dětský koutek nejsou jesličky :-)
Zasílám anonymně tento příspěvek z důvodu, že jsem bývalá zaměstnankyně a znovu podotýkám, že tato reakce je poze reakcí a dobrou radou :-) Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.12.17 14:55

A co se týká wc aniž byste si nechala dítě v koutku… tak ano, běžte na veřejné wc obchodního centra, protože wc v koutku jsou jen a pouze pro návštěvníky Dětského koutku.
Občas mě překvapuje, jak rodiče berou služby a hlídání a tato zařízení jako samozřejmost

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama