Dětské náušnice - chirurgická ocel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jasou
Kecalka 392 příspěvků 4 inzeráty 05.11.14 13:22
Dětské náušnice - chirurgická ocel

Ahoj maminky, dceři jsou 4 roky a chtěla by svoje první náušnice od ježíška. Hlavně když budou s růžovou nebo fialovou barvou. :D
Nechci už ty klasicky dětské, asi nějaké kroužky. Nechci ani zlaté(žluté) a z bílého zlata je cena vyšší. Co by jste mi doporučily, s čím máte sami zkušenosti u větších dětí jako první náušnice? Líbí se mi z chirurgické oceli, ale nevím jestli je to jako první náušnice vhodné. Kdo máte zkušenosti s chirurgickou ocelí pro děti, budu ráda, když mi napíšete.
 Jana

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 05.11.14 13:23

@Jasou chirurgická ocel je lepší - nejsou na ni alergické reakce, jak třeba na zlato.. koupila bych je :palec:

macina25
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 05.11.14 13:24

Chirurgická ocel je povětšinou velmi dobře přijímána. Určitě doporučuji. A je tam i velmi krásný výběr a při ztrátě to tolik peněženku nebolí. Jen vybrat pořádné, dobré zapínání.

Jasou
Kecalka 392 příspěvků 4 inzeráty 05.11.14 13:27

Holky moc děkuji, bála jsem se právě té reakce. A mají pěkný výběr za slušné ceny, aspoň bych se právě nebála, až to ve školce třeba ztratí.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 05.11.14 13:50

@Jasou právě, že chirurgická ocel se používá např při alergii na zlato atd.. já nesnesu žádné zlato, stříbro, ocel v pohodě :think: a výběr je moc pěkný ;)

jesenka33
Závislačka 4010 příspěvků 05.11.14 21:05

Malá měla taky a super..ted má stříbrné protože chtěla s kamínkem a s ch. o. jsem žádné pěkné s kamínkem nevybrala ale určo se k ní vrátíme…

LucijeS
Extra třída :D 11296 příspěvků 18.11.14 16:28

Ahoj ženy, chci se zeptat, zda máte zkušenosti s chirurgickou ocelí i u úplně prvních náušniček? Jako myslím už u miminka…?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >