Dětské prkénko na WC pro kluky

13
6.1.20 14:01

Dětské prkénko na WC pro kluky

Maminky chlapečků, prosím o doporučení wc prkénka, které kluci nepřečůrají… Jsou nějaká vyloženě pro kluky s větším tím vyvýšením mezi nožičkama?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1651
6.1.20 14:12

Třeba to z Ikey. Aspoň teda na našich dvou chlapcích uspělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
6.1.20 14:31

Taky by me zajimalo.. a nejake pevne ktere se pod synem nepropadne :) cura vestoje a kaka ted zas do nocniku, pac jsem nesehnala dobre prkynko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
6.1.20 14:42
@elibro píše:
Třeba to z Ikey. Aspoň teda na našich dvou chlapcích uspělo.

Ikeu právě máme + ještě nějaký „noname“ a obojí sem tam přečůrá… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
6.1.20 14:44
@eva.pass píše:
Taky by me zajimalo.. a nejake pevne ktere se pod synem nepropadne :) cura vestoje a kaka ted zas do nocniku, pac jsem nesehnala dobre prkynko

Ta Ikea zrovna je pevné prkénko, po okrajích má silikonový pásek, tak i pěkně drží, ale asi je to spíš otázka rozměrů… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
6.1.20 14:44
@eva.pass píše:

Nepropadne, co tim je mysleno? 8o my mame obycejne z domacich potreb a je pevne. U tchyne je z Ikey, protoze ma nove wc a tohle obyc, co bylo uz za nas, se tam rozmerove nevejde. Nicmene se kluci museli naucit, ze kdyz si sednou, drzi si pindika dolu. Zadne vyvysene jsem bohuzel nesehnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anais
6.1.20 15:04

My měli integrované prkénko na WC, čůrá ve stoje, to druhé v sedě…
Požívali jsme cca do 5-ti let… Redukce je hrozně nepraktická a o nočníku ani nemluvím.
Tohle se dítě naučí rychle používat samo, ze začátku klasický stupínek k WC a pak poroste, tak ho není třeba.
I pro holky naprosto super.
https://www.koupelnovevybaveni.cz/…opylen-fs125?…

• Citovat
  • Nahlásit
89
6.1.20 19:50

My mame obyc. Oba kluci curaji ve stoje (i kdyz ten mensi to ne vzdy zvladne bez pocurani zachodu). Kdyz si chteji sednout, jsou nauceni, ze musi „pindu“ zmacknout dolu a je to v pohode ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
7.1.20 22:06

Děkuji všem za reakce…
Koukám že tedy pro případy, kdy zrovna nečůrá ve stoje, budeme dál používat evidentně běžnou metodu „polohování“ pindíka dolů… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
20.4.20 23:33

Ahoj holky, teď mají v Lidlu prkenko s redukcí, ale nepisi tam jaká je rozteč těch šroubů na přidělání. Nemáte náhodou zkušenosti? Jde o to, že většina těch redukcí, co jsem koupila pořádně nesedí na tom wc a klouže, přestože to má zarazky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
20.4.20 23:44
@Kitia1 píše:
Ahoj holky, teď mají v Lidlu prkenko s redukcí, ale nepisi tam jaká je rozteč těch šroubů na přidělání. Nemáte náhodou zkušenosti? Jde o to, že většina těch redukcí, co jsem koupila pořádně nesedí na tom wc a klouže, přestože to má zarazky.

Já mám z Lídlu :-) klasické nasazovací prkénko, na WC sedí. Ale máme obyčejné rovné prkénko. Ne extra tvarované.
Rozteč na krabici být musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
21.4.20 00:40

@Russet
Nabízejí to teď na internetovych stránkách a tam právě ty rozměry nejsou. Navic mame ne úplně nové wc, tak si nejsem jista, jestli mám objednat nebo ne, protože nikde jinde nevím kde sehnat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30458
21.4.20 00:46
@Kitia1 píše:
@Russet
Nabízejí to teď na internetovych stránkách a tam právě ty rozměry nejsou. Navic mame ne úplně nové wc, tak si nejsem jista, jestli mám objednat nebo ne, protože nikde jinde nevím kde sehnat :think:

Zeptej se na zákaznické lince.

Na krabici to být musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
21.4.20 00:53

@Russet Že mě to nenapadlo :oops: :mrgreen:
Zkusim, snad to budou vědět…
Diky
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
21.4.20 07:18

@Kitia1 za mě rozhodně nejlepsí z Ikea. Sedí perfektně. Díky silikon. páskům. Pro menšího syna máme u wc z Ikea stupátko, aby čural vestoje.

Jasný..i tak stejně s kluky nehodě se hůř zabraňuje :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat