Nutkání čůrání u dítěte

189
1.1.20 17:30

Nutkání čůrání u dítěte

Dobrý den, moje dcerka (2,5 let) už delší dobu chodí na WC a nepočůrává se. Bohužel se před pár dny počůrala v autě. A od té doby se hrozně bojí, aby se nepočůrala. Takže večer má záchvaty, že nechce spát a pořád křičí, že chce čůrat. A teď začala přes den sedět na záchodě a nechce se zvednout. Ale nečůrá. Vůbec nevím co s ní. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21137
1.1.20 17:37
@Ifanka4 píše:
Dobrý den, moje dcerka (2,5 let) už delší dobu chodí na WC a nepočůrává se. Bohužel se před pár dny počůrala v autě. A od té doby se hrozně bojí, aby se nepočůrala. Takže večer má záchvaty, že nechce spát a pořád křičí, že chce čůrat. A teď začala přes den sedět na záchodě a nechce se zvednout. Ale nečůrá. Vůbec nevím co s ní. :,(

Tak jí dát na noc plenu? Nebo podložku pod prostěradlo? Časem se uklidní. Když uvidí, že postel i plena je suchá.

Příspěvek upraven 01.01.20 v 17:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8746
1.1.20 17:38

A nemá třeba zánět? Nebo roupy? Nebo nic a zkusit odvést pozornost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
1.1.20 18:07

Otázka je jaká byla tvá reakce na to, že se počůrala. Dala bych ji plenku pro její jistotu zkus to. Hlavně aby byla v klidu. Očividně má pořádný blok chudák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
1.1.20 18:16

Tys jí za to hodně vyhubovala, že se ti počůrala v autě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
1.1.20 18:39

Právě že jsem ji vůbec nevyhubovala. Naopak jsem ji říkala, že se to může stát, že za to nemůže. Protože nebylo kde zastavit, když se to stalo. Já se právě bojím, aby jsme se nevrátili zpět k plenkách. Jenže teď už několik hodin sedí na WC a nechce z něj slézt. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21137
1.1.20 18:46
@Ifanka4 píše:
Právě že jsem ji vůbec nevyhubovala. Naopak jsem ji říkala, že se to může stát, že za to nemůže. Protože nebylo kde zastavit, když se to stalo. Já se právě bojím, aby jsme se nevrátili zpět k plenkách. Jenže teď už několik hodin sedí na WC a nechce z něj slézt. :(

A stane se něco, když na noc bude mít plenu? Nedělej z toho vědu. Do školy s tím nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
1.1.20 18:48

@Russet problém je, že ona ji odmítá. :frowning2:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21137
1.1.20 18:53
@Ifanka4 píše:
@Russet problém je, že ona ji odmítá. :frowning2:️

Tak jen podložku do postele. Podle mě to za pár dní odezní. Hlavně netrestat za nezdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
1.1.20 19:00

@Russet Právě že oba kromě toho auta se naposledy počůrala někdy v září. A je vzorná. V noci se probudí a řekni si, že chce… Snad ji to brzo přejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama