Dětské termo legíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ennny
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 06.12.18 23:16
Dětské thermoleginy

Holky máte dobrou zkušenost s nějakýma thermolegínama pro holky nebo nějaké unisex? Co by jste spíš braly lidl(lupilu) nebo tchibo? A existují vůbec nějaké kdy může nosit vlastně jen leginy? Moc nemusí rifle a oteplené kalhoty.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 06.12.18 23:18

Kupovala jsem v Kiku a doporučuji raději jinou značku. Jako děti jsou sice v teple, ale už po prvním opatrnem vyprání leginy tak strasne zezmolkovately, že jsou jen na doma.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1934 příspěvků 06.12.18 23:20

ahoj, s výběrem značky neporadím, ja kdysi nahodou sehnala v HMku a decka je po sobe dědí. no a jestli muze chodit dite jen v leginach - jak které. jedno me dite uplne v pohodě i v mrazu, druhe by zmrzlo, ten uz ted ma podvlikacky a zateplene kalhoty (ne oteplovacky).

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 06.12.18 23:21

Mame z kiku nekolik a nosi je mala normalne na puncochy, zezmolkovaly lehce jedny a to ty, co ma treti rok po neteri… Ale ty nevim, jestli jsou z kiku…

Bábrdl
Generální žvanilka 22066 příspěvků 06.12.18 23:21

Lidl je super. :mrgreen:

modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 06.12.18 23:23

A nosit samotné… V +10 to asi půjde. Do teplot kolem 0 to není. Já je dětem oblekam jako spodní vrstvu.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 06.12.18 23:24

protože ikdyž je venku -3 tak mrčí že ji je horko když ma leginy obyč a zateplené kalhoty ,tak jsem uvažovala že kdyby měla nějaké pořadné termoleginy ,tak by mohla nosit jen ty :nevim:

modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 06.12.18 23:31

@Gosi Ty jo, neříkej, že jsem měla stesti na „lepší“ kusy. Napadá mě, jestli nemůžou mít různe kvalitní materiál u menších a větších velikosti,kupovala jsem vel. 140 a 158. Popravdě, za těch pár korun mě to až tak nemrzi, ale říkám si, že budu muset koupit ještě něco slusnejsiho do školy.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 06.12.18 23:35

@modravlocka a cenově vychází jak +/- ?

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 06.12.18 23:39
@modravlocka píše:
@Gosi Ty jo, neříkej, že jsem měla stesti na „lepší“ kusy. Napadá mě, jestli nemůžou mít různe kvalitní materiál u menších a větších velikosti,kupovala jsem vel. 140 a 158. Popravdě, za těch pár korun mě to až tak nemrzi, ale říkám si, že budu muset koupit ještě něco slusnejsiho do školy.

No, taky teda premyslim kolik typu termolegin tam maj… Mame ty barevne polyesterove a bud zmolkujou tak, ze to nepostrehnu, nebo je i mozne, ze mam ten standard niz, ale tchyne nic nerika, tak asi dobry… Co se bavlnenejch tyce, ty mame z lidlu a dobry, ale ma je spis na zacatek podzimu a mirnejsi zimicku…

modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 06.12.18 23:41

@Ennny Nevím přesně, už je to pár týdnů. Ale bylo to asi v rozmezí cca 90-100 Kč. Koukala jsem i na Tchibo, ty byly dražší.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 06.12.18 23:43

@modravlocka aha,tak to jo ,já pravě koukala na tchibo a tam byly za 279,– dvoje ,zas uvažuju jestli radši nekoupit v tom tchibu že by mohly být kvalitnější

modravlocka
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 06.12.18 23:49

@Ennny Nad tím Tchibem také uvažuji,ze ho zkusím přikoupit. O tolik dražší nejsou a stejně ještě pro děti minimálně další kus potřebuji, aby měly na střídání. Ty z Kiku holt budou na zahradu nebo na brusle…pro toto použití jsou naprosto dostačující.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 06.12.18 23:49

Tchibo, dražší ale aspoň to chvíli vydrželo.

Ennny
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 07.12.18 00:10

@Netopýr1 a se kterýma máš přesně dobrou zkušenost ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >