Je kombinéza reima kvalitni?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 29.11.18 15:38
kombineza reima kvalitni?

Mam dotaz ohledne kombinezy reima, synovi jsem ji objednala (velikost 80), ted prisla a jsem z toho trosku rozpacita. Pripada mi dost tenka a hrozne objemna, neni jakoby „na telo“ a syn v ni vypada jako panacek Michelin. Nemate nekdo tuhle kombinezu, je dobra? konretne je to tato https://www.skibi.cz/…i-denim-blue mate s temito kombinezami nekdo zkusenost? Neni to predrazena nekvalitni vec? Premyslim zda to vratit..

Reakce:
la_amanita
Kecalka 391 příspěvků 29.11.18 15:52

Reima je jedna z top firem na dětské venkovní oblečení.

selia
Ukecaná baba ;) 2055 příspěvků 7 inzerátů 29.11.18 16:15

@zudina Souhlasím s @la_amanita. Oosbně jsme kombinézu neměla, pouze rukaivce. Nicméně, to že je kvalitní, neznamená, že každému musí ten střih sednout - v tom jsou kombinézy nevýhody, musí sedět na postavu dost dobře (moje děti třeba běžně mají různou velikost kalhot a bundy, u kombinézy je to problém). A ten chlapeček na fotce taky vypadá pěkně nabaleně :D.

Saffiraa
Závislačka 3814 příspěvků 11 inzerátů 29.11.18 16:17

Ahoj! Syn má od loňska Reima rukavice a jsou to ty nejlepší, které jsem kdy koupila. Má pořád teplé ruce, ať na lyžích nebo na bruslích, vůbec nepromoknou. Vážně top! :palec: Ale s kombinézou od nich žádnou zkušenost nemám. :nevim:

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 29.11.18 16:37
@selia píše:
@zudina Souhlasím s @la_amanita. Oosbně jsme kombinézu neměla, pouze rukaivce. Nicméně, to že je kvalitní, neznamená, že každému musí ten střih sednout - v tom jsou kombinézy nevýhody, musí sedět na postavu dost dobře (moje děti třeba běžně mají různou velikost kalhot a bundy, u kombinézy je to problém). A ten chlapeček na fotce taky vypadá pěkně nabaleně :D.

Syn vypada jak ten chlapecek no :roll: tak asi to takhle vypadat ma :think: :)

Almatka
Kelišová 6815 příspěvků 09.12.18 20:03
@zudina píše:
Mam dotaz ohledne kombinezy reima, synovi jsem ji objednala (velikost 80), ted prisla a jsem z toho trosku rozpacita. Pripada mi dost tenka a hrozne objemna, neni jakoby „na telo“ a syn v ni vypada jako panacek Michelin. Nemate nekdo tuhle kombinezu, je dobra? konretne je to tato https://www.skibi.cz/…i-denim-blue mate s temito kombinezami nekdo zkusenost? Neni to predrazena nekvalitni vec? Premyslim zda to vratit..

Sestřenice je šílenec, než něco koupí přečte všechny recenze a testy a tvrdí, že Reima je nej (Má dvočata 13 let a od mimina na zimu jen Reima). Já kupovala Killtec, to mi přišlo dostačující kavlita za dobrou cenu, bohužel zrušili obchody, tak už taky jen přes net.

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 09.12.18 22:12
@Almatka píše:
Sestřenice je šílenec, než něco koupí přečte všechny recenze a testy a tvrdí, že Reima je nej (Má dvočata 13 let a od mimina na zimu jen Reima). Já kupovala Killtec, to mi přišlo dostačující kavlita za dobrou cenu, bohužel zrušili obchody, tak už taky jen přes net.

Kombinezu uz jsme vyzkouseli a je vazne perfektni. Venku dest se snehem, dite se valelo na zemi a kombineza netknuta. Navic ma naprosto uzasnou kapucu co nepada a v pripade snezeni nebo deste ochrani dokonale. Takze ted uz taky muzu jen doporucit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >