Jakou podprsenku? Prosím radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 08:40
Jakou podprsenku? Prosím radu

Ahoj mám problém s výběrem podprsenek jelikož mám prsa dal od sebe a po kojení o dost menší a nedokážu si vybrat podprsenku když si vezmu tričko s výstřihem vypadá to hrozně :? Děkuji za rady

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8179 příspěvků 27.11.18 08:41

Zkus značku GINA, ta šíje košický víc vzdalene :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 08:45

Mam stejny problem, kupuji uz jen z New Yourkru (nevim jak se to pise) push upky (myslim ze super push up) a super. Doporucila jsem i kamaradkam, vzdy spokojene ( po kojeni vyfoukle prsicka)

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 27.11.18 08:48

Mrkni na Astratex, mají tam šikovného průvodce výběrem, včetně zohlednění tvaru postavy. Zajistila jsem to náhodou teď o víkendu a docela jsem čuměla.

Uživatel je onlinepazitka
Kelišová 7376 příspěvků 27.11.18 09:13
@7.straka píše:
Mrkni na Astratex, mají tam šikovného průvodce výběrem, včetně zohlednění tvaru postavy. Zajistila jsem to náhodou teď o víkendu a docela jsem čuměla.

pruvodce je super, ale stejne mi pak sedi jen kazda druha podprda, uplne dobre jen kazda treti.. dle me to chce jit do obchodu se spodnim pradlem- i kdyz taky bych radsi objednavala na netu..

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 27.11.18 09:27

Me sedí nejlíp Triumph. Nejlépe jít na prodejnu a nechat si poradit.

toma0105
Kecalka 126 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 09:31
@7.straka píše:

Přesně tak,čuměla jsem stejně,po zadání parametrů na mě vykoukla velikost,kterou jsem nikdy nekupovala,ob­jednala jsem 3 kousky a super,prsa krasně drží,nevylézají ,nebojím se sehnout,páč v dřívějších podprdách mi občas prsa vykoukly ven :cert: ,teď ani nevím,že podprdu mám a sedí skvěle,dnes mi přijde další balíček a včera jsem ještě objednávala další,páč měli fajn ceny a poštovné zadara,takže jsem ještě ušetřila a na rok mám vystaráno. :mavam:

chs.jasmin
Echt Kelišová 7918 příspěvků 27.11.18 09:37
@Anonymní píše:
Ahoj mám problém s výběrem podprsenek jelikož mám prsa dal od sebe a po kojení o dost menší a nedokážu si vybrat podprsenku když si vezmu tričko s výstřihem vypadá to hrozně :? Děkuji za rady

Ahoj,

osobně bych doporučila obchod, kde nabízí Brafiting - je to odborné poradenství. Nemusíš se za nic stydět, dělala jsem tohle jako brigádu při vysoké a za den vidíš tolik prsou, že ti to už ani nepříjde :-) Hodně žen volí špatné obvody apod - já sama než prošla školením, tak jsem nosila špatnou velikost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 09:45
@Anonymní píše:
Mam stejny problem, kupuji uz jen z New Yourkru (nevim jak se to pise) push upky (myslim ze super push up) a super. Doporucila jsem i kamaradkam, vzdy spokojene ( po kojeni vyfoukle prsicka)

Pod tohle se podepisuji. Prsa po kojení dvou dětí katastrofa, ty podprdy z NY jsou úžasné.

Jirina
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 27.11.18 09:47

Souhlasím s názorem na Astratex. Po mnoha nešťastných letech, kdy pro mě v běžných obchodech neexistovala správná velikost, jsem skončila u velikosti 75H a sedí jak ulitá. Jinde v obchodě na H člověk fakt nenarazí. Mám Maia 3D (nebo možná 4D), mám v různých barvách a doufám, že už nikdy žádnou jinou nebudu muset hledat.

I když se ten průvodce u mě úplně netrefil, doporučuji si to udělat a pak zkusit i velikosti těsně vedle.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 27.11.18 10:43

Tak teď jsem se pobavila :) . Zkusila jsem ten test na Astratex a vyšlo mi 75D…To přeci není možný 8o . Mám malinká prsa, košíček A maximálně B…

Lenka_Hal
Kelišová 5732 příspěvků 27.11.18 15:04
@Paoloska píše:
Tak teď jsem se pobavila :) . Zkusila jsem ten test na Astratex a vyšlo mi 75D…To přeci není možný 8o . Mám malinká prsa, košíček A maximálně B…

Mne taky vyslo D 8o Nosim normalne C :think:

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 27.11.18 15:22
@Lenka_Hal píše:
Mne taky vyslo D 8o Nosim normalne C :think:

No dobře, ale já nemám téměř nic 8o

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 29.11.18 13:08

na Astratexu to vychází celkem dobře, je třeba si uvědomit, že je naprosto odlišný košíček 70C a 85C.
Nejdůležitější je koupit správný obvod. Ten jsem několik let nakupovala špatně, než jsem si spočítala na Astratexu správný. Pod prsy naměřím 75cm, ale podprsenku musím mít 70, protože jinak mi všude leze.
Chce to dobře změřit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >