Tílko jako druhá kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 17.11.18 11:46
Tílko jako druhá kůže

Přes zimu jsem zvyklá nosit pod oblečení tílka, ale pořád nemůžu sehnat to ideální ???? kdysi jsem měla z Litexu, ale to už teď neprodávají. Potřebovala bych černé, s uzkyma ramínka a takové které bude dobré přiléhá, prostě taková druhá kůže. Mám z Tchiba, Marks Spencer, Tesca a tak, ale není to ono. Nemáte prosím někdo tip? Děkuji.

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 17.11.18 12:32

Já nosím bezešvé košilky z Astratexu.

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 17.11.18 13:17

@Nikolacek já mám z tenzenisu, ale má vystrih do V s krajkou, stejně tak spodní lem vepředu má krajku. Ale já jsem spokojená, pro mě je opravdu jak druhá kůže. Nevím jestli ještě vyrábí. Mám je určitě přes pět let

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 17.11.18 14:17

Děkuji oběma za tipy, vyzkouším.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >