MODOVO oblečení - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 07.11.18 21:38
MODOVO oblečení

Milé ženy, dívky, nemá některá z vás zkušenost s oblečením MODOVO? Narazila jsem na internetu na jejich věci a moc se mi líbí. Mají spousty mikin a bundiček, vše prodloužený a projmutý střih, hezká kombinace barev. I cena mi přijde celkem příznivá v porovnání se značkovým oblečením.. Není tam ale právě proto nějaké ALE? Pokud některá máte, můžete nafotit váš kousek v reálu, nebo popsat vaši zkušenost? Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 07.11.18 21:46

@Ajamateridouska na mě to teď taky začalo vyskakovat na fb a připadá mi to stejné, jako BUTIKOVO, tak jestli je to nějak propojené :nevim: v tom butikovo nakupuje moje kamarádka a jsou to hezké věci ;)

ivašot.
Kelišová 6721 příspěvků 07.11.18 21:48

Měla jsem od nich podzimní bundu, byla opravdu pěkná, jen jsem přehlédla v popisu, že má nějaký nápis na zádech. Takže jsem ji vracela.

anahry
Kecalka 364 příspěvků 1 inzerát 07.11.18 22:02

Je to předprodej z Polska. Některé věci mají i u vietnamců (já je tam neviděla, mám to z druhé ruky). Věci jsou na obrázku hezké, ale vadí mi, že za ty prachy je to takové „no mame“.

safl
Povídálka 45 příspěvků 35 inzerátů 07.11.18 22:48

Já tedy moc dobrou zkušenost nemám. Minulý rok jsem si objednala zimní bundu a kvalita nic moc. Na druhou stranu vrácení proběhlo bez problémů.

z92
Kecalka 193 příspěvků 07.11.18 22:52

Butikovo a Modovo je skoro totéž, mají dá se říct totožný sortiment jen Modovo je o nějakou tu stovku levnější, ale kvalitou jsou na stejný brdo. Věci pěkné na fotce v reálu se to dá, ale rozhodně ne za tu cenu, za kterou to prodávají.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 08.11.18 09:02

Děkuju všem za reakce ! Nafoceno opravdu hezky, jsem vysoká a hubená, tak mi přijdou ty střihy přesně pro mě. Tak leda jednou vyzkoušet a uvidí se, jak budu spokojená.

katyska
Kecalka 102 příspěvků 21.11.18 19:52

@Ajamateridouska Ahoj, Tak jste objednala? Já si objednala bundu tak jsem zvědavá. Napište jestli máte už doma. A jak to vypadá. Děkuji :)

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 21.11.18 19:55

Ahoj, zatím neobjednala. Pořád mi tu v prohlížeči vyskakují nové a nové kousky v reklamě. Ale nedávno jsem narazila na podobné fotky na wish, kde taky oblečení působilo projmuté a ve finále rovné střihy, alespoň podle fotek, co tam kupující přikládají..
Katysko, napište pak určitě, jak jste spokojená a jestli je střih opravdu takto řešený ! Díky !

katyska
Kecalka 102 příspěvků 21.11.18 19:59

@Ajamateridouska Napíšu. Doufám že za to nedám skoro 2000kc a bude to hnus. Teď se bojím ale peníze prý vrátí v pohodě tak dobrý. Ale já doufám že bude tak jak na obrázku. Hned jak dorazí tak píšu :)

Vrtul
Závislačka 3346 příspěvků 21.11.18 22:00

Akorat jsem také objednala bundu. Tady u nás jsem prolezla vsechny obchody a nic se mi nelibilo. Snad to bude pěkne.

katyska
Kecalka 102 příspěvků 22.11.18 09:16

@Vrtul U nás taky nemáme žádné pekne bundy. Jsem napnuta jaká bude. Tak si pak napíšeme sem, co přišlo. :)

katyska
Kecalka 102 příspěvků 27.11.18 08:01
@Vrtul píše:
Akorat jsem také objednala bundu. Tady u nás jsem prolezla vsechny obchody a nic se mi nelibilo. Snad to bude pěkne.

Zdravím, už vám přišla bunda?

Ladyluc
Nováček 5 příspěvků 27.11.18 10:53

@katyska i já mám objednaný kabátek a teď se děsím co to bude… :roll: už někomu něco došlo?

katyska
Kecalka 102 příspěvků 27.11.18 11:08
@Ladyluc píše:
@katyska i já mám objednaný kabátek a teď se děsím co to bude… :roll: už někomu něco došlo?

Ještě mi nic nepřislo. Čekám každým dnem ale

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >