Zimní bavlněná čepička - máte nějaké tipy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:26
Zimni bavlnena cepicka

Ahoj holky :mavam: nase mala (ted ji bylo 5m) ma hodne citlivou kuzicku a proto bych i na zimu rada nejakou spise bavlnenou cepicku, ale aby byla tepla. Mate nejaky tip na peknou kvalitni cepicku, ktera je alespon bavlnou podsita? Aby nemela na hlavicce treba primo fleece? Jak se kapku zpoti, ma hned vyrazku a potniky a ta bavlna je preci jen prijemnejsi ;) diky :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17549 příspěvků 18 inzerátů 20.11.18 09:30

@Kukacka123 Jakoukoliv bavlněnou čepici, co koupíš v každém obchodě. Moje děti nikdy žádné ty zimní zateplené podšité či flísové nenosily a rozhodně neumrzly. Navíc, když je dítě zabalené ve fusaku.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.11.18 09:31

@Kukacka123 kup čepičku z příze merino. Háčkuji, tahle příze má termoregulační schopnost, v zimě hřeje, v teplu chladí.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.11.18 09:33

@Kukacka123 a jinak, koukej na přírodní materiály, fleece je polyester, nedýchá a ani nehřeje, jen působí jako skleník.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 20.11.18 09:34

Doporučuju Joha kuklu vlněnou. Na pohmat nepoznáš, že je to vlna, je to jemný úplet. A ochranis i krk a zabranis v případném sundávání čepice. Vlna pojme mnohem víc potu, který odvede od těla.

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:34

@Svistice obcas malou vezmu do nositka a to mi prijde, ze ji strasneho tepla unika, proto mi prijde, ze by potrebovala teplejsi… :nevim:

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:36

@Aduš8 diky za tip, i tak bych radsi bavlnu :nevim: vlozku z merino vlny mame do vajicka, protoze se potila v aute (a to ma jen lehky bavlneny body a teplacky, polodupacky) a ze by to nejak extreme zabiralo se mi nezda… :think:

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:37

@Helileli vlne se chci urcite vyhnout, ale diky ;) mala ma tu kuzi fakt citlivou a oblicej mi prijde ze ma extra citlivou kuzi no :nevim: a cepicky kupujeme zavazavaci a nutkani sundavani nema ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 20.11.18 09:40

Tak potom sehnat čepici podšitou bavlnou, protože čistá bavlna je do nosítka málo. Byla by jí zima.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6094 příspěvků 20.11.18 09:44

Já dávala klasickou lehkou bavlněnou a když sem viděla že je fakt kosa dala sem ještě jednu čepici nebo kapuci pres to…

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 20.11.18 09:46

Potit by se neměla, ne? Potí se, protože jí je horko.

Moje děti měly klasické bavlněné čepičky, ne zimní. Navíc měly na všech kombinézách teplou kapucu, takže se dalo použít to.

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:46

@Aduš8 prave do nositka je malo no…a ne vse mam s kapucou no :nevim: spis asi tu podsitou…proto se ptam, zda nektera maminka nema s nejakou cepkou zkusenost, popripade jaka znacka, protoze jsem to nikde snad nevidela…musim poradne projet net…diky ;)

@Kriss Tina to by taky slo, akorat na tech bavlnenych ted hodne delaji ruzne parady (ouska, neco nasiteho,…) A to by mozna tlacilo… :nevim:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6094 příspěvků 20.11.18 09:49

@Kukacka123 tak ouška do nosítka nevadí ne ? Ani jinak nevadí. Vyhla bych se nějakym velkým bambulím, kamínkům apod ale něco malého třeba na čele nevadí.

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:49

@radkka v nositku, kdyz do me zabori hlavicku, se mi uz stalo, ze mela krupejky na oblicejiku a telicko akorat ;) :nevim: tisickrat radsi bych kocarek a bylo by vyreseno, ale ona ho moc nemusi…

Do nositka ty teply kombinezy moc nejsou, nosim ji pod bundou a to by se upekla :mrgreen:

Kukacka123
Závislačka 2511 příspěvků 20.11.18 09:50

@Kriss Tina to ne, ale na sebe to pak moc vrstvit nejde no :nevim: myslim cepici na cepici…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >