Dětský pokoj-nábytek

65
23.9.19 00:20

dětský pokoj-nábytek

Dobrý den, předěláváme dětem 2 a 5 let pokojíček, vybíráme nábytek. Prosím o radu, myslela jsem, že dětem dáme do pokojíčku oblíbený ikea kallax na hračky, ale teď si říkám, že do těch boxů se vše nemůže dát. Máme hodně lega duplo nebo třeba lego city bych raději dala někam, kde bude vidět, taky mi napadlo, že třeba stavebnice seva je velká a myslím, že do boxů se prostě nevejde. Jak máte vyřešené hračky v pokojíčku, aby byli co nejvíce schované, dali se prostě snadno uklidit a vše se neválelo po zemi? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

a12
39307
23.9.19 06:54

Kolik ty sevy mate? 8o mne ty bedny kallax prijdou celkem velký teda.. A to lego myslis jako sluzeny auticka a tak, jo? Jako vystavit? Tak to jedine na policku, nebo a vrch kallaxu..
Nemyslím si, ze najde něco extra vetsiho nez kallax, jedine ruzny ty bedny na hracky, ale to mi prijde lepsi to mit v tech policich nez všude po pokoji bedny.. Nebo pokud ty sevy mate fakt hodne, tak jednu velkou bednu na koleckach na ni, zbytek v tom kalaxu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68817
23.9.19 07:04

@JaanaT Tak zrovna sevu můžeš nechat v origoš krabicích a dát ji tam jak do poličky, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
23.9.19 07:33

Co Ikea Trofast? Mame a paradne se tam da dat lego i vse ostatni, jde ty boxy i zavrit vikem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2647
23.9.19 07:48

Meli jsme Trofast. Stavebnice-kostky, vlackodrahy apod ve velkych boxech s vikem, daji se davat i na sebe. Slozene stavby a modely kratkodobe na policich. Male boxy trofast jako supliky na drobnosti jako soucast knihovny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9666
23.9.19 08:21

My máme Expedit, což je asi předchůzce Kalaxu soudě dle fotek. A maximální spokojenost. Krabice jsou velké, Seva nesložená nemůže zabrat víc než jednu bednu ne? My tam máme hlavně knížky, stavebnice a plyšáky mimo bedny a v bednách mix hraček roztříděné a popsané třeba na „auta“, „zvířátka“, „míčky“, „technické věci“ apod. Lega a Dupla máme moc, takže to je v obrovské bedně na zemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
23.10.19 14:54

Já jsem dětem pořídila normální skříně, kam jim hračky, se kterými si tolik nehrají, zavírám a uzavřu je dětskou pojistkou - osvědčila se mi plastová od Houseeker (na Heurece za 40 Kč, v sadě levnější). Dětem je pak jednou za čas dám a oni je vnímají jako novinku a zase si s nimi hrají. Navíc mi přijde pokojíček více uklizený, než když jsou hračky „srovnané“ v různých organizátorech, visí ze stropu atd. Ale to je můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama