Dětský pokoj Stuva

19.3.16 20:46

Detsky pokoj... stuva

Chtela bych se poradit, zarizujeme pokojicek pro deti, a chceme ho ladit do nejakych barvicek. premyslela jsem modra, zelena a ruzova. Steny asi bile treba s nejakyma pruhama nebo tapety. Jak by jste resili? Synovi je 22m a brzo se mu narodi sestricka. Nabytek jsme chteli stuvu z ikei, ale nevim jake kusy toho nabytku vubec koupit, zatim jsme meli: prebalovaci stul-stuva, postylku-stuva, tu by dcera mela jako prebalovak po brachovi, potom mame satni skrin-stuva,tu ted okupuje syn, a polici s suplikama a vrchem otevrenym. Planujeme dokoupit vlastne tuhle sestavu: http://www.ikea.com/…s/S69124060/
Akorát bez té jedné police na boku a nejak barevne, ne ta briza… myslite, ze to staci? Samozrejme k tomu stolecku dokoupime nejakou zidlicku, a hlavne chceme nejakou postel, nevim jestli takovou tu kritter z ikei, nebo uz normalni velkou 90×200. pokud velkou, nevim, jestli synovi nekoupit takovou tu zvisenou, aby mohl mit dole treba bunkr, taky netusim jestli by vadilo jako treba u kury z ikei to drevo, kdyz stuva je bila? :nevim:… nebo radsi normalni? jsem bezradna :zed: Budu moooc rada pokud poradite, nebo i vlozite nejake foto vasich pokojiku, rada se inspiruju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5977
19.3.16 21:04

@Mimísek Elis ahoj, taky jsme zařizovali malé pokoj stuvou. Hledala jsem inspiraci kde se dá. Marně…V zápětí, když jsem pokoj dokončila mi dcera doporučila stránky www.pinterest.com a tam když napíšeš stuva ikea, tak ti toho počítač nabídne strašně moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11483
19.3.16 21:15

@Mimísek Elis My máme pokojík pro mrně zařízený Stuvou - je laděný jako mořský svět, stěny světlounce tyrkisové, skříňky zelené a modré, boční stěny modré. Stolek a židle koupeny samostatně - něco podobného . Na stěnách nalepovací mořská zvířátka - ryby, krab, želva, šnek plus potápěč a potopená pirátská truhla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
19.3.16 21:15

A nebude zvysena postel pro 22m nebezpecna-ze by treba v noci spadl atd? My mame v loznici vysokou postel, ale od te doby, co tu spi u ditko, tak jsem litovala, ze nemame nizkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11483
19.3.16 21:19

Jo a postel máme velkou, myslím 80×190 nebo 180, ale není zvýšená. To bych se asi bála, syn v noci dost cestuje a dlouho spal se zábranou. Stěhoval se ve 2 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.16 21:30

To musi byt krasne-morsky svet a muzu se zeptat odkud mate ty nlepovaci zviratka… Jinak dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11483
19.3.16 21:39

@Mimísek Elis Nejde mi to sem vložit, odkaz na ten obchod, možná je to blokovené. Zkusím SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.3.16 21:43

Děkuju
:hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11483
19.3.16 22:03

@Mimísek Elis Aha, tak to nejde ani SZ. Tak jestli chceš, pošli mi SZ svůj mail a na ten ti to když tak pošlu. Už se mi to stalo, někdy jsou adresy eshopů blokovány.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12091
19.3.16 22:05

Máme stuvu. Já nejsem příznivce barevných stěn, radši mám bílé a vyblbnout se na dopňcích. Takže syn má báílý nábytek, některá čela modrá, některá zelená, dcera má některá čela růžová, nekterá zelená. na zdech jsou nalepovací puntíky na jedné straně (modrá bílá, oranžová). další dopňky jsou také ve veslých barvách. na jednu další stěnu chci natáhnout jakoby rybářskou síť a kolíčkama na ní věšet výkresy, fotky, pohledy… postele jsou taky bílé, na zemi je zelený koberec. dle mého to vypadá strašně čistě, efektně. nemám moc ráda stylizaci do lesa, moře, aut…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
19.3.16 23:59

Tak my teda dceři vymalovali barevně, žlutou a zelenou, nábytek bílý na stěně ještě tedy samolepku, malý je 27 měsíců a budeme tedy pořizovat postel už velkou, spí s námi zatím v manželské, ale v létě přibude sourozenec tak aŤ má případně možnost jít spinkat do klidu, postel koupíme s vysouvacím lůžkem, na zemi koberec s barvama které se opakují v interieru, já zase zastávám názor, že raději teď barevné stěny a nábytek jednobarevný aby ten pokojíček mohl s dítětem růst, stěny se dajívymalovat vždycky jinak a cena doplňků není tak vysoká. Jinak z nábytku máme komodu, vysokou skříň a dvě nízké knihovničky na hračky ať k tomu má přístup, knihovničky se dají do budoucna přivrtat i na zeď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20127
20.3.16 06:38

@Mimísek Elis V tom tvem popisu mne chybi informace o barve podlahy. Pokud je tmava, tak by mne to varevne prislo ok, pokud by byla nejaka svetlounka, tak bych se bez dreveneho prvku v pokoji moc dobre necitila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.16 09:41

Podlaha je tmavsi, navic tam bude i kusovy koberec, jako hraci plocha… Ale nevim jaky… jak barevne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.16 09:45

Poradite, co s tim kobercem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11483
21.3.16 09:53

@Mimísek Elis Máme parkety a na nich takový ten koberec se silnicemi, kde si mrně jezdilo autem, když byl menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat