9týdenní syn má neštovice - procházka?

1073
2.4.17 13:17

Devititydenni syn má neštovice- procházka?

Malej, ač plně kojenej, asi chytil od mé starší dcery neštovice. Starší je měla před 17 dny. Včera jsem zpozorovala první pupínek, dnes jich má asi osm, tři z nich vypadají typicky. Je bez teploty, ale protivný, špatně usíná, pláče. Ne teda pořád, i se párkrát už dneska smál, ale není ve své kůži. Mléko pije. Ráno si výrazněji ublinkl, od té doby už ne. Volala jsem na infekční na Bulovku; pry dokud nemá vysoké horečky,, pije mléko, čůrá a systematicky nezvraci, není třeba k nim jezdit jen kvůli nízkému věku. A já teď nevím, potřeboval by se prospinkat a jiste by zabral, kdybych s ním vyšla jako obvykle na procházku. Jednou stranou si říkám, nemocné dítě nepatří ven, ale druhou stranou miminko jen leží v teple kočáru, venku je příjemná teplota i vzduch, je bez teploty…tak proč vlastně ne…Co myslíte? A kdyby měl trochu zvýšenou teplotu třeba odpoledne, co by se na tom vlastně případně měnilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.17 13:23

Já bych šla, když je takhle krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
2.4.17 13:26

Určitě bych šla. Je nádherně, tak ať si tam odpočine.
Snad bude mít hladký průběh :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9837
2.4.17 13:27

Bez na prochazku. Mozna se prave venku v kocare dobre prospi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28889
2.4.17 13:32

Šla bych, ale do parku, do stínu a zamezit kontaktu s dalšími dětmi. Jednak aby někoho nenakazil a taky aby oslabený nechytil něco dalšího on. Rozhodně bych nešla se starší na hřiště a tam zaparkovat kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
2.4.17 13:38

Šla bych ven ale ne mezi děti a ne na sluníčko, jak je psano výše. Držím palečky ať mají neštovice hladký průběh, chudáček malinký :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12251
2.4.17 13:40

Taky bych šla ven, jak píšou holky, do stínu a mimo děti, venku mu bude líp jak doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
2.4.17 13:48

Díky všem tak my vyrážíme. Díky za podporu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
2.4.17 15:32

Stejně jako ostatní. jo, ale ne mezi děti. tak někam do lesa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35316
2.4.17 15:46

Sla bych, ale udivuje me, ze to vubec chytil, mel by mit protilatky minimalne 3 mesice, podle toho, co se pise. Ty jsi nestovice mela? No snad bude mit diky zbytku tvych protilatek alespon mirny prubeh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28889
2.4.17 16:07

Může mít teď mírný průběh a v dospělosti znovu, protože se nevytvoří dostatečná imunita. Tak to měla moje sestra, ve 3 měsících a ve 22 letech znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
2.4.17 16:32
@Jana206 píše:
Může mít teď mírný průběh a v dospělosti znovu, protože se nevytvoří dostatečná imunita. Tak to měla moje sestra, ve 3 měsících a ve 22 letech znovu.

Toho se bojím, nechám mu později otestovat protilátky, jestli zůstaneme u mírného průběhu. Zatím je malej ok, cca 10 neštovic, bez teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama