Šestá nemoc - syn 6 let, netypický průběh?

2.4.17 07:31

Šesta nemoc - syn let, netypický průběh?

Syn má už několik dní kašel (trpí na něj), v pá ráno štěkavý kašel, přes den už jen pokašlával. V pá v noci horečka 38-39 st., v so ráno u dr, prý viroza. Horečka od odpoledne (cca v 16 hod) už nebyla, večer jsem si všimla vyrážky na trupu, krk, ramena, v noci cca v 11 hod opět horečka cca 38,5, ráno už nic… může mít takhle velké dítě 6. nemoc? A netypický průběh. Vypadá ta vyrážka takhle u 6. nemoci? Přikládám foto (lépe se mi to nepodařilo nafotit) :mrgreen:. Na kontrolu máme jít v úterý, nevím, zda nejít dnes (dr je tam pro akutní případy), vydržela by ta vyrážka u šesté nemoci až do út?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.4.17 07:56

U šesté nemoci je teplota 3dny a pak vyrážka, nevím jak je to u starších děti. Mrkni na NET, je tam toho dost o tomto :mavam: Jinak neporadim. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 08:38

Podle mě to šestá není, ta je typická právě horečkami 3 dny a pak vyrážka. Ale jestli tě to uklidní, tak moje nejmladší mívá skoro ke každé viróze i nějakou vyrážku. Je na to dle lékařky vnímavější a takových dětí má v ordinaci prý víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56925
2.4.17 08:48

@statecna.oslice hele, když tuhle nemoc může mít téměř 40letý kolega z práce, tak co by ne 6 leté dítě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
2.4.17 08:57

6ti lete mit muze a vyrazka vypada podobne. Nicmene standartne je to 3 dny teplota a pak az vyrazka. Zadny kasel. Takze bud mate nestandartni prubeh spolu s virozou nebo - coz bych si myslela ja - viroza a vyrauka jako reakce mozna na neco na kasel? Co jsi davala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 09:04

Podle mého to není šestá nemoc. Syn ji měl nedávno 3,5roku a přesně 3dny horečky ve dne i v noci 38-40. Bylo to desny a pak vyrážka, ale tu měl po celém těle a plno pupínků mě jen jeden a pak nic :( to bude něco jinyho, napadají mě neštovice pokud jste ještě neměli ty vypadají podobně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 09:09

Teď jsem si všimla, že má i trochu v puse (na vnitřní straně tváří… na kašel inhalování, prsní mast, žádný léky (dle zkušenosti mu stejně nic nezabírá, ten kašel není hrozný)… Kéž by to bylo z horečky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.17 09:39

@ptakovapelika
neštovice neměl, ale nepříjde mi, že by to bylo. Nesvědí ho to, já je kdysi měla, zdá se mi to něco jinýho… a má to i v puse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama