Tříselná kýla u dětí, rekonvalescence

31.3.17 14:10

Tříselná kýla u dětí, rekonvalescence

Ahoj, prosím kdo máte zkušenosti s operací tříselné kýly u dětí (čeká nás s 3,5 letým synem), jak probíhala rekonvalescence? Jak dlouho to dítko bolelo, kdy už fungoval normálně? Doktorka mi při prohlídce říkala počítat 14 dní doma a pak 2 měsíce bez zátěže, ale uvítám i osobní zkušenosti na co se připravit. děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24426
31.3.17 15:03

Syn teď byl s pupeční kýlou, ale byl s námi chlapeček s tříselnou, který odpoledne po operaci (zákrok cca v 9 ráno) běhal po herně a nevypadal, že by mu někdo něco dělal.

Můj prcek ten první den ležel, druhý nás propustili a taky už večer jsem ho musela krotit, aby nelítal jak pako.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 15:07

Stejná zkušenost s hydrokélou, jako by operace ani nebyla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
31.3.17 15:20

@Popokatepetla no, byl problém udržet ho v nemocnici bez nějakého většího pohybu… syn byl v pěti letech, dcera ve třech, dcera den po operaci chtěla přelézt tu dětskou kovovou postýlku horem… takže dva měsíce bez zátěže si moc představit nedovedu… maximálně jako že nebudou chodit do nějakého sportovního kroužku a podobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.4.17 09:48

@Regina Hero Taky to tak chápu, jakože netahat nic těžkého a prostě se nepřepínat. Nedovedu si představit, že bych mu dva měsíce zakazovala běhat :think: :mrgreen:
Tak díky, snad to u nás také proběhne k klidu a malý bude brzy fit. On je jinak hrozná cíťa, stačí odřené koleno a je z toho drama na půl dne, tak mám z toho trochu obavu, jak vše bude snášet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama