Didaktický test

Anonymní
2.6.20 11:27

.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s opisováním u maturity? přijde se na to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

233
2.6.20 11:45

A co se raději učit a spoléhat sám/sama na sebe? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2990
2.6.20 11:45

Ano, přijde. Sedíš sama v lavici, je tam málo lidí a učitel, který obchází třídu. Za tu ostudu ti to určitě nestojí. Panebože.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
2.6.20 11:59

Určitě to zkus. Okamžitě máš po maturitě, ostudu a když bude dobře tak šanci na opravní termín na podzim. Jestli tě nějak nevyhodí okamžitě napořád.
Didaktický test není tak těžký aby se nedal napsat aspoň na 4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
2.6.20 12:20

Nemám zkušenost a radši bych to ani nezkoušela - máš okamžitě po maturitě, ostudu na krku a ještě to znepříjemníš svým spolužákům…nevím, jak je to na ostatních školách, ale u nás se opisovat vůbec nedalo, člověk seděl sám, ještě tak, aby neviděl na písemku jiného a byly tam dvě učitelky, které obě obcházely třídu tak, že prostě bys nic nemohla opsat…každopádně didaktický test není zas tak těžký, pokud umíš aspoň trochu česky a máš nějaký základní přehled ohledně literatury, tak to na aspoň 4 dáš v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.6.20 15:35

Kdybys opsiovala, co na to rekne tvoje svedomi? Ze mas maturitu diky zasluze nekoho jineho? :nevim:

Jedna spoluzacka opisovala pri maturite z matematiky, neprislo se na to. Ale ze bych ji to prala, to tedy ne. Za me si ten papir nezaslouzila, kdyz se na to neumi ani naucit :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
2.6.20 15:43
@prcek.leni píše:
Kdybys opsiovala, co na to rekne tvoje svedomi? Ze mas maturitu diky zasluze nekoho jineho? :nevim:Jedna spoluzacka opisovala pri maturite z matematiky, neprislo se na to. Ale ze bych ji to prala, to tedy ne. Za me si ten papir nezaslouzila, kdyz se na to neumi ani naucit :zed: :nevim:

já bych ji napraskala. Ať to má i s ostudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.6.20 16:08
@smajlik345 píše:
já bych ji napraskala. Ať to má i s ostudou

Kdyz ja v te skupince nebyla, ja maturovala z anglictiny :lol:. Ona se tim,,chlubila" moji spoluzacce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.6.20 18:53

Tak třeba já sem dneska až po zkoušce zjistil že spolužák opsal kompletně co sem tam měl, tedy pokud jde o abcd otázky.. A teď nevím co z toho bude, ale mám pocit že průser jak sviňa, a přitom za to ani v podstatě nemůžu.. Jediný co sem provedl že sem na chvíli odložil papír trochu vedle, že do toho viděl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama