Kto robí zle?

445
31.5.20 14:38

Kto robí zle?

Mám ďalšiu otázku. Už som písla, že mám doma čerta. Lenže ten môj čert mi nedávno povedal v rámci jednej hry, že nikto sa s ním v škôlke nechce kamarátiť a že ho deti občas bacnú. A že sa s ním nechcú hrať Ja som videla jedného chlapca, ako to spravil a dostal ten chlapec hneď prednášku odo mňa. Učiteľky v terajšej škôlke, aj v bývalej vraveli, že môj ich búcha a zhadzuje im stavebnice a skáče do reči, atď… Na ihrisku sa chce hrať viac so mnou ako s inými deťmi. A raz spravil to, že keď si asi o dva roky mladší chlapec DOVOLIL vziať jeho loptu, tak do neho strčil. Chcem byť objektívna. Nechem teda ho len ľutovať, že jemu robia zle, aj keď to tvrdí, lebo učiteľky hovoria opak a sama som videla, čo dokáže, ani nechcem robiť bububu, ty si zlý. Inak do škôlky chodí v pohode, nemá žiadne bolesti brucha ani nič také, čo mávajú šikanované deti. Inak milujem takých rodičov, ktorí vidia, že ich decká robia zle, ni nič im nepovedia. Aj včera bol taký chlapec na ihrisku. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20169
31.5.20 14:44

To je těžko soudit. Ale to, že sama víš, že je to čert a to, že si s ním nechce nikdo hrát může znamenat spíš to, že on zlobí ostatní. A oni mu to vrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2693
31.5.20 14:56

Připadá mi to že se tvuj syn neumí chovat k ostatním. Přestaň ho omlouvat, vždyť sama vidíš že S NÍM si nikdo nechce hrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
31.5.20 15:14
@mackA159 píše:
Připadá mi to že se tvuj syn neumí chovat k ostatním. Přestaň ho omlouvat, vždyť sama vidíš že S NÍM si nikdo nechce hrát.

Napiš něco víc, tohle je moc zkratkovité.
S dětmi si každý někdy neví rady, to je normální.
Proč svému synovi říkáš čert?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2534
31.5.20 15:18

No z tvého příspěvků ale soudím, se on je ten, kdo sikanuje ostatní… A z vyjádření učitelek a reakci děti. Co tedy chceš slyšet? Vychovavej ho tak, ať se to neděje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20169
31.5.20 15:18
@Johnny7 píše:
Proč svému synovi říkáš čert?

Všiml sis, že reaguje na někoho jiného, ne na zakladatelku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
31.5.20 15:19
:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
31.5.20 15:19
@autorka44 píše:
Mám ďalšiu otázku. Už som písla, že mám doma čerta. Lenže ten môj čert mi nedávno povedal v rámci jednej hry, že nikto sa s ním v škôlke nechce kamarátiť a že ho deti občas bacnú. A že sa s ním nechcú hrať Ja som videla jedného chlapca, ako to spravil a dostal ten chlapec hneď prednášku odo mňa. Učiteľky v terajšej škôlke, aj v bývalej vraveli, že môj ich búcha a zhadzuje im stavebnice a skáče do reči, atď… Na ihrisku sa chce hrať viac so mnou ako s inými deťmi. A raz spravil to, že keď si asi o dva roky mladší chlapec DOVOLIL vziať jeho loptu, tak do neho strčil. Chcem byť objektívna. Nechem teda ho len ľutovať, že jemu robia zle, aj keď to tvrdí, lebo učiteľky hovoria opak a sama som videla, čo dokáže, ani nechcem robiť bububu, ty si zlý. Inak do škôlky chodí v pohode, nemá žiadne bolesti brucha ani nič také, čo mávajú šikanované deti. Inak milujem takých rodičov, ktorí vidia, že ich decká robia zle, ni nič im nepovedia. Aj včera bol taký chlapec na ihrisku. :nevim:

Proč svému synovi říkáš čert?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
31.5.20 15:22

Ved som napísala dosť v úvodnom prispevku…učitelky tvrdia niečo iné, on takisto. Videla som, že on robí zle, ale aj to, že jemu robia zle iné deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
31.5.20 15:23

Ja som nikomu nič nerobila a napriek tomu ma ostatné decká od seba odháňali. Tak nechcem, aby tak skončil aj môj syn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1157
31.5.20 15:25
@autorka44 píše:
Ja som nikomu nič nerobila a napriek tomu ma ostatné decká od seba odháňali. Tak nechcem, aby tak skončil aj môj syn.

A pak jsi to naučila syna, jinak by se s ním děti kamarádily. Děti vycítí, že je někdo divný, nebo jiný. Proto se ho straní.
Asi máš sama se sebou problém.
A pokud máš partnera, tak co on, nebo jsi sama?
Když chybí schopný chlap, je to na houby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
31.5.20 15:27
@Johnny7 píše:
A pak jsi to naučila syna, jinak by se s ním děti kamarádily. Děti vycítí, že je někdo divný, nebo jiný. Proto se ho straní.
Když chybí schopný chlap, je to na houby.

už som ťa nahlásila za urážlivú odpoveď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40464
31.5.20 15:28
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
31.5.20 15:29
@Johnny7 píše:
Když chybí schopný chlap, je to na houby.

To či si dovoľuješ, ty krava sprostá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
445
31.5.20 15:30

Už nikto nič nepíšte Johnny ma totálne urazila, nie som zvredavá ani na ostatné odpovede, ďakujem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama