Didaktický test - hůlkové písmo

Anonymní
3.6.20 08:19

Didaktický test - hůlkové písmo

Dobrý den,
jsem studentka čtyřletého gymnázia. Včera jsem psala didaktický test z českého jazyka. Chtěla bych se zeptat spíše těch, kteří ho již někdy psali. V pondělí jsme psali ještě DT z angličtiny. Tam nám učitel řekl, že nám radí, abychom do záznamového archu psali hůlkovým písmem(tzn. TAKHLE) No a já ho poslechla, protože mé písmo není zrovna výstavní, tak pro lepší čitelnost. To samé jsem učinila do českého jazyka. Vím, že se má rozlišovat velké a malé písmeno, ale hůlkovým písmem jsem psala do úloh, kde šlo o nalezení slov, nikoliv o velké a malé písmeno. NApř.: byla tam úloha o nalezení dvou zájmen. Tak jsem napsala: JE a JIM. Poté tam byla úloha o určení autora díla, To jsem nevěděla, samozřejmě bych tam velké a malé písmeno rozlišila. A poté úloha o nalezení čtyř pravopisných chyb. Našla jsem dvě ze čtyř a ani v jednom se nejednalo o rozlišení velkého a malého písmena(KAPLI a ZPROSTŘEDKOVAT -myslím) další chybou tam bylo slovo přemyslovci opravit na velké P ale to jsem taky nenašla, tak jsem velké logicky nerozlišila. Myslíte, že mi uznají hůlkové písmo, když tam nešlo o velké a malé písmeno? Cermat zveřejní výsledky v pondělí ale to čekání před ústními je opravdu horor. Tak se aspoň chci zeptat. Hodně by mi to ovlivnilo výsledek. Děkuji moc za všechny odpovědi předem. Krásný den všem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
3.6.20 08:21

Uznají ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
3.6.20 08:56