DIGI TV

3384
22.3.07 12:25

DIGI TV

Ahojik holky,

máme čerstvě satelit od digitv. Můžete mě prosím říct jaké máte zkušenosti???

A jaké programy jsou v českém jazyce zatím jich moc nejni tedak.

Zatim a diky Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
22.3.07 13:17

Taky o tom uvažujeme, ale zatím nás brzdí spousta jiné práce a finance, pochopitelně. Chceme se nejprve zažít, zjistit, kolik budeme měsíčně v novém bydlení platit a pak uvidíme.
Probrali jsme doma, co vlastně za programy chceme a zjistili jsme, že nepotřebujeme žádné filmové kanály, ale chtěli bychom jen dokumenty - Spektrum, Discovery, Animal Planet a National Geografic. Máte je? A za kolik? Jak proběhla instalace?
My se sice dívali na orientační ceny, ale nijak jsme to nezkoumali - a nevíme, jak to funguje v reálu…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
22.3.07 16:50

Taky o nich uvažujeme, máme totiž místní kabelovku a ti od nového roku docela podražili a taky nemají to, co bychom chtěli, přesně jak píše Lesina, hlavně dokumenty.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.3.07 18:57

mamulinko,
my mame kabelovku, ceske jsou tam HBO,HBO2, CS film (ceske a slovenske filmy), AXN, Hallmark, Cinemax, Spetrum, Animal planet, Discovery, Explorer (nekdy jsou slovensky i anglicky), History, pak detske Jetix, obcas cesky je i Cartoon Network, Ocko, pak slovenske programy, kde hodne davaji cesky dabovane serialy a ceske filmy.
Tak at se vam libi, stejnac neni moc casu koukat. My vyuzivame hlavne filmy vecer :)) Jinak nic moc

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
574
22.3.07 19:05

My Digi Tv máme od září loňského roku a jsme spokojený. Když podepíšeš smlouvu na rok, tak máš první tři měsíce zdarma, neplatíš žádný poplatky, po třech měsících platíš za základní balík 260Kč měsíčně. V tom základním balíku je něco kolem 40-ti programů, ale nejsou všechny v češtině. Které jsou a které ne, to si musíš nastavit v menu a přepnout jazyk, dělá se to u každého kanálu zvlášť.

Lesino, Spektrum tam je česky, Diskovery taky česky, Animal Planet taky česky a National Geografic je tam se slovenskými titulkami.
Instalace u nás proběhla naprosto v pohodě. Přijel namontoval, a naladil kanály, sepsal smlouvu a pak bylo hotovo. Během dvou hodin to bylo hotový. Ale u někoho to trvá i dýl.

Jestli máte ještě někdo otázky tak se ptejte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
22.3.07 19:47

Veru,
já ty kanály znám, v bytě jsme měli kabelovku… A tyhle čtyři kanály byly jediné - ještě vlastně ČT24 a ČT4 Sport a TV Deko - na které jsem se dívali. Filmové a společenské kanály nás nějak nebraly…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
3.4.12 22:41

Kurňa, všude kam vlezu nějaké novinky, na to bych se vysr…
Holky, nevím, jesti neblbnu, ale na nově se dá dívat na seriály už jen po registraci za peníze???
A co je zase tady za novinku? Jen jedno téma za 5 dní, pane bože........ Ať jdou všichni do…

• Nahlásit
  • Citovat
50730
3.4.12 23:02

Dívám se na to a už asi jo… To jsou blbečci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
3.4.12 23:18

Tak to je slabý slovo, hovada jsou to :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
102677
3.4.12 23:55

caty, obojí je pravda. a proč jsi to přidala do diskuse digi tv? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
4.4.12 00:30

Ahoj šájo, ježiš ta tvoje princezna je krásnáááááááááá a velkááá už, to snad ani není pravda. No přidala jsem to sem, protože žádné takové téma co já jsem chtěla tu není a už jsem jednu diskusi založila a může se jen jedna za 5 dní, to je teda pěkná hovadina ty jo. Ať se jdou všici bodnout, fakt. To je neskutečný. Jednou za rok potřebuju deset rad najednou a nemůžu, musim počkat týden. By mě zajímalo kdo takovou kravinu vymyslel,hlavně, že mi nahoře furt bliká nějaký upozornění o který ani nestojim. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
102677
4.4.12 00:39

caty ráda tě vidím. díky za pochvalu, hrozně to letí, za měsíc jí bude rok 8o však koukám, malej ti taky roste jako z vody. devět kilo? to je macík, to má emička ted :lol: hrozně ráda bych viděla nějaké fotky malého a aktuální barunku, však víš, že mám pro ní slabost. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
4.4.12 00:43

šáji, mo jo, malého je pěkný kusanec. Taky se už pěkně pronese a mě bolí záda. Hodim fotečky do naší staré diskuse ve čtvrtek nebo zítra večír, ju?A jak jsi udělala ty přeskakují cí fotky???

• Nahlásit
  • Citovat
102677
4.4.12 00:46

jo jo určitě hod nějaké foto, budu se těšit. ty přeskakující fotky jsou na té stránce co je napsaná na tom obrázku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102677
4.4.12 00:46

na tom glitterfy.com

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu