Pračka Whirlpool

19.2.07 19:16

pračka Whirlpool

Ahojda, máte někdo zkušenosti s touto značkou praček? Díky za jakoukoliv zkušenost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
19.2.07 20:41

Máme již druhou generaci této značky a maximální spokojenost!

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
19.2.07 21:04

mě se zrovna ve čtvrtek rozbila pračka-zrovna,když peru opravdu denně a v pátekl jsem jela koupit novou. Rozhodli jsme s manžou,že chceme jedině Whirpool, zatím má za sebou asi 10praní ale nemůžu si ji vynachválit.

• Citovat
  • Upravit
1009
19.2.07 22:04

Ahoj,
u nás v rodině je s Whirpoolkou maximální spokojenost :D Moje máma ji má už skoro 7 let, tchýně 9 a rekord drží švagrová 13 let!!! Žádná z nich neměla poruchu, jen běžný servis. Všechny 3 uživatelky jsou maximálně spokojené :wink: :lol:
Petta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
19.2.07 22:19

My jsme taky s touto pračkou spokojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
8.4.13 08:06

Hlučná pračka WHIRLPOOL AWO/D45125

Ahoj, poradí někdo? Moje pračka při ždímání začala vydávat hluk a při zvyšujících se otáčkách hluk roste. Zdá se mi, že i buben je volnější. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
8.4.13 08:08

@mirbar jak starou pračku máš? pokud ještě v záruce, reklamovala bych, pokud ne, tak nějaký opravář? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
8.4.13 08:13
@mirbar píše:
Ahoj, poradí někdo? Moje pračka při ždímání začala vydávat hluk a při zvyšujících se otáčkách hluk roste. Zdá se mi, že i buben je volnější. Co s tím?

Nám tohle dělalo ložisko. To bylo hrozný. Opravář vyměnil, stálo to docela ranec a za asi 3 měsíce odešla jednotka, to by byla tak čtverka. Takže nová pračka byla u nás jediný řešení. A do whirlpoolu už bych osobně nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
8.4.13 08:18
@Seizdra píše:
Nám tohle dělalo ložisko. To bylo hrozný. Opravář vyměnil, stálo to docela ranec a za asi 3 měsíce odešla jednotka, to by byla tak čtverka. Takže nová pračka byla u nás jediný řešení. A do whirlpoolu už bych osobně nešla.

moje mamka si koupila nedávno whirlpool a je docela nešťastná, když ždíme tak to hučí jak u nás a to máme osm let starou pračku… ale třeba s ledničkou od whirlpoolu jsme spokojeni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.13 08:36

Máme dvě pračky Whirpool. Jednu novou, druhou starší, ale 10 let bez problémů. Hluk neřeším, je v prádelně. Před 2 lety jsem měla Bosh a o moc tišší mi nepřišla.
Taky mají whirpoolky oproti jiným 6. smysl a vychytanější programy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
8.4.13 08:38

Ja mam trebas doma 18! let starou whirlpoolku a krom cerpadla a topneho telesa frci porad.
Na vice diskusich jsem ale cetla, ze v poslednich letech sla kvalita rapidne dolu a ty nove se kazi strasne casto. Ale je to JPP… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
8.4.13 08:40

Máme whirpooolku 7 let starou a bez poruchy - zatím, trochu začal blbnout programátor, ale vzpamatoval se, takže to nás asi časem čeká, jinak je ok.
Jinak co popisuješ, je určitě ložisko, naši to mají taky - a mají AEG, která stála balík, ono časem to asi potká každou pračku, jde o to, kdy, našich je nejméně 15 let. Já si tedy jinak nemůžu na tu naši stěžovat, pere dobře a tiše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
8.4.13 08:47
@74paja píše:
Ja mam trebas doma 18! let starou whirlpoolku a krom cerpadla a topneho telesa frci porad.
Na vice diskusich jsem ale cetla, ze v poslednich letech sla kvalita rapidne dolu a ty nove se kazi strasne casto. Ale je to JPP… :nevim:

No jo, před tolika lety bylo normální nekupovat věci s životnosti do skončení záruky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
8.4.13 08:49
@pvmr píše:
moje mamka si koupila nedávno whirlpool a je docela nešťastná, když ždíme tak to hučí jak u nás a to máme osm let starou pračku… ale třeba s ledničkou od whirlpoolu jsme spokojeni

My máme Miele a taky jde slyšet, že ždíme nebo pere. To třeba Bosch s bezkartácovym bubnem ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
8.4.13 08:49
@Seizdra píše:
No jo, před tolika lety bylo normální nekupovat věci s životnosti do skončení záruky :?

přesně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama