Digitální akademie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 15:46
digitální akademie

Nehlásí se náhodou některá z vás na další běh digitální akademie od Czechitas v Praze?
Nebo není tu některá, kkterá už digitální akademii u nich v nějakém městě absolvovala…?

Reakce:

kintly
Závislačka 4043 příspěvků 29.01.18 16:28

Ahoj já ji absolvovala v Brně tedka na ppdzim

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 29.01.18 17:36

A zkušenost? Bylo to k něčemu? Taky o tom uvažuju, tak by mě zajímalo, jaké to je, kdybys byla ochotná se podělit. Díky.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 29.01.18 17:38
@kintly píše:
Ahoj já ji absolvovala v Brně tedka na ppdzim

Pardon, neoznačila se mi citace. Viz výše. Díky.

kintly
Závislačka 4043 příspěvků 29.01.18 17:45

@Kassy tak zalezi co od toho cekas:)) ale za mě bylo to super ale hrozně časově náročný dvakrát týdně každou sobotu měli jsme to jen 2,5 měsíce a na konci jsem padala na hubu ale jo naučila jsme se spoustu nových věcí ZD asi budou užitečný v budoucnu asi jo ale bavilo mě to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 20:16

@kintly máš nějaký tip, co se očekává od té videovizitky k registraci?

@Kassy o jakém městě a běhu uvažuješ?

kintly
Závislačka 4043 příspěvků 29.01.18 20:38
@Anonymní píše:
@kintly máš nějaký tip, co se očekává od té videovizitky k registraci?@Kas­sy o jakém městě a běhu uvažuješ?

Nemám já tam. Říkala proč se hlásím a co vím o it:))

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 29.01.18 22:53
@Anonymní píše:
@kintly máš nějaký tip, co se očekává od té videovizitky k registraci?@Kas­sy o jakém městě a běhu uvažuješ?

Určitě o Brně, jinam bych dojíždět nemohla. A běh podle toho, co bude vypsané, nejdřív na podzim, to už snad nejmladší potomek dovolí a prostřední nastoupí do školky. Právě mě mimo jiné zajímá i reálná časová náročnost, jestli se to dá zvládnout s dítětem (myslím hlavně tu práci na domácích úkolech a závěrečném projektu).

kintly
Závislačka 4043 příspěvků 30.01.18 03:08

@Kassy čau já to zvládla s dvema detma ale je toho fakt dost domácí úkoly nebyly ale nové být mají ale já si musela třeba Python dost projíždět doma abych se do toho dostala. Pak je práce na projektu exkurze. Za mě nešťastný bylo že to bylo večer takže nejsem z Brna a domů jsem se dostávala kolem 22 hodiny a ráno jsem musela přes celý Brno k našim pro děti tak jsem byla docela vyčerpaná. Jako zhodnotit si to sama dva večery jsi ve škole a pak každou sobotu od rána do večera. Ale dala. Jsem. To a jsem na sebe hrda:))

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 30.01.18 23:12

@kintly: Určitě máš proč být na sebe hrdá, vypadá to dost náročně. A ještě s dětma. Myslíš, že to reálně m něčemu bude? Že to nějak pomůže na pracovním trhu?

kintly
Závislačka 4043 příspěvků 31.01.18 06:46

Nevím některý holky šli do IT firem já si ještě užívám děti ale nemyslím si že bych měla takový znalosti že bych tedka přišla do IT firmy a řekla umím Python umím SQL věřte mě. Je to hodně na samostudiu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >