Digitální kuchyňská váha

1132
29.3.06 14:19

Digitální kuchyňská váha

Chtěla bych si pořídit digitální kuchyňskou váhu - napište mi prosím své zkušenosti, co by taková váha měla/neměla mít, co je výhodné a co zbytečné. Příp. jakou značku doporučujete.

Děkuji
Pavlína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

371
29.3.06 16:14

Ahoj.

My máme Krups a jsem spokojená. Umí dovažovat, dá se tam vážit v g nebo v ml (dobrá věc, když potřebuješ třeba 150 ml kojo vody) a je max. na dvě kila. Jsem spokojená, ale možná by nebylo k zahození zamyslet se nad závěsnou, kterou máš na zdi, jsou na ní hodiny a když je potřeba, tak odděláš kryt nebo sklopíš a vážíš. Má ji tchýně a celkem to vypadá pěkně.

i.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
29.3.06 16:21

Pavlino,
ja doma nemam zadnou vahu, vse vazim v nadobe s oznacenim.....takovy litrovec to je.....
a zatim spokojenost…

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
29.3.06 16:44

Ahoj, já mám od Tescomy Professional(?)nerezovou do 5 kg.Chtěla jsem do 5 kg, protože běžně je do 3 kg a já ji používám taky třeba v létě, když si odvažuji ovoce na marmeládu a toho mám víc.No,ale jinak je to jedno.
Možná jediné,co mě napadlo, je ,že některé mají ještě originál misku k tomu a ta je někdy průhledná a nejde dát do myčky.Nebo jde,ale zmatní.
A ještě tchýni jsme kupovala Soehle, a ta měla skleněnou plochu na vážení.No, mě občas něco vypadne :wink: ,tak bych měla strach,že nepřežije.Ale jí určitě vydrží,je taaaaaaak šikovná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5551
29.3.06 20:02

Ahoj. Mám taky do pěti kilo, má dovažování, je k ní originál miska, ale ta v podstatě není třeba, můžeš vážit na jakékoliv jiné, tím, že to má dovažování (oristě položíš misku a až pak zmáčkneš on/0 a naskočí ti nulová váha, tak můžeš pak i dovažovat, že nemusíš nic počítat a mlůžeš to dát vše do jedné misky).
Tchýni jsme teď koupili taky digi, taky se skleněnou plochou, ale zatím envím…
Obě jsou do 5ti kg, mají dovažování a volbu v g, nebo lb (tuším :oops: ).
A ještě se možná hodí zamyslet se nad baterkou, aby tam nebyla nějaká superdrahá a těžko sehnatelná, ale to je asi detail, máme tu naší váhu rok a půl, používám relativně často, zatím funguje původní baterka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama