Mám dilema, jestli si vzít postinor?

Anonymní
30.11.19 12:04

Dilema - pilulka po

Dobrý den maminky, potřebovala bych se vás zeptat na váš názor. Včera v noci, spíš k ránu jsem měla něco, čemu by se asi teoreticky dalo říkat „nechráněný sex“… I když spíš by asi bylo trefnější označení „dovnitř a ven“ :D. Bylo to velmi rychlé a ani jeden z nás z toho stejně nic neměl. K tomu přišlo prakticky hned uvědomění ve smyslu „Co sakra dělám“ :roll:. A moje otázka zní, měla bych si podle vás i tak zajít raději pro „Pilulku po“? :think: Menstruace by mi měla „dorazit“ někdy okolo 5.12., tak mám lehce dilema co dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.11.19 12:17

Slovo ochrana ti nic neříká? Aby jsi místo nechtěného těhotenství neřešila pohlavní nemoci. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1806
30.11.19 13:28
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky, potřebovala bych se vás zeptat na váš názor. Včera v noci, spíš k ránu jsem měla něco, čemu by se asi teoreticky dalo říkat „nechráněný sex“… I když spíš by asi bylo trefnější označení „dovnitř a ven“ :D. Bylo to velmi rychlé a ani jeden z nás z toho stejně nic neměl. K tomu přišlo prakticky hned uvědomění ve smyslu „Co sakra dělám“ :roll:. A moje otázka zní, měla bych si podle vás i tak zajít raději pro „Pilulku po“? :think: Menstruace by mi měla „dorazit“ někdy okolo 5.12., tak mám lehce dilema co dělat.

Jestli to bylo tak, jak píšeš, tak otěhotnění je velmi nepravděpodobné. Z jednoho stouchu bych vedu nedělala a já osobně bych si pro pilulku nešla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15530
30.11.19 19:08

No podstatné bylo, jestli do tebe ejakuloval a nebo ne. To jde i hodně rychle…

A jak moc velká katastrofa by pro tebe bylo případné těhotenství.

Běžné pohlavní choroby ovšem mohou být na pořadu dne i bez jeho vyvrcholení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 09:52
@mamina89 píše:
Jestli to bylo tak, jak píšeš, tak otěhotnění je velmi nepravděpodobné. Z jednoho stouchu bych vedu nedělala a já osobně bych si pro pilulku nešla :nevim:

Díky moc za názor a odpověď :) Jinak to shrnu v této odpovědi, jak píšete všechny ohledně těch nemocí, tak to by snad problém být neměl, nebyl to jen tak náhodný člověk za rohem / v klubu/… ale někdo, koho znám a vídáme se už dlouho. Jen jsme ani jeden neplánovali, že to dopadne takto. :nevim: Jinak bych samozřejmě takto neriskovala.
(A to ve všech ohledech). A jinak ne, neejakuloval, jak jsem psala, přestali jsme dostatečně zavčas, předtím, než k tomu u něj došlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 18:22
@Anonymní píše:
Slovo ochrana ti nic neříká? Aby jsi místo nechtěného těhotenství neřešila pohlavní nemoci. :zed:

K tomuto bych dodala jen to, že říká, až moc dobře. Brala jsem když byl vztah prášky a i teď mám kondomy. Jenže doma. A v té chvíli prostě vyhrál moment nad rozumem, něco málo jsme pili, stalo se. Takže tak.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat