Zpožděná menstruace a průhledný výtok

Anonymní
29.11.19 20:53

Zpozdena Ms pruhledny vytok.

Dobry den, mam 3 dny zpozdenou ms a misto toho mam pruhledny lepkavy vytok… Tt negativni zatim. Co to znamena? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
29.11.19 21:59
@Anonymní píše:
Dobry den, mam 3 dny zpozdenou ms a misto toho mam pruhledny lepkavy vytok… Tt negativni zatim. Co to znamena? :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.12.19 18:39

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli 👶🏼.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim:..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - bílo - čirý a táhlý - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse… Spíše po stranách jazyka)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
3.12.19 13:14

@bazarky 0
Ja bych to videla na MS, na testu kdyz by ti to melo jit vidět pokud jsi mela ovu a sex a dnes je uz prosinec… Priklanela bych se k MS a nebo jsi otehotnila ted nekdy a zacina se uhnizdovat vajicko v deloze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
3.12.19 15:07
@Jaru-nka píše:
@bazarky 0
Ja bych to videla na MS, na testu kdyz by ti to melo jit vidět pokud jsi mela ovu a sex a dnes je uz prosinec… Priklanela bych se k MS a nebo jsi otehotnila ted nekdy a zacina se uhnizdovat vajicko v deloze.

Bohuzel MS… 🙄 nevadi, tak pristi mesic 😁 🤭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
6.12.19 16:04

Zdravím holky,
Mám takový dotaz, dneska mám 18 DC ale taky bohužel potvrzenou dg. PCO, od 17 do 27 dne cyklu beru Gynprodyl abych vůbec měsíčky měla bez toho je vůbec nemám, (včera jsem měla začít brát ale zapoměla jsem takže 1. tabletku budu brat až dneska na noc takže níže popsané příznaky jsou samovolně bez jakékoli hormonální substituce) stejně jako za posledního pul roku každy měsíc kontrola 11-14 DC jestli je/není OVU bohužel bez nálezu. Od včera a dneska mám ale doslova v kalhotkách potopu přesněji řečeno mám pořád pocit jako bych měla mokro v kalhotkách… výtok charakteru vaječného bílku a už asi 5 den bolesti prsou, spíš až dnes se to lokalizovalo na bradavky jinak to byly jako prsa celé. OVU testy ani bazální teptlotu už neměřím protože jsem to za ty měsíce pokusů vzdala, ale abych byla upřímná tak tenhle výtok je po celé té dlouhé době kdy mám diagnostikováno PCO po 1. co myslíte váš názor..myslíte že by to mohla být ovulace, ikdyž mám 18 DC? jinak musím poznamenat že tulení s přítelem bylo 29. 30. i 1. 12. na týden jezdí pryč takže se vídáme jen o víkendech, ale dneska zase přijede takže to 100% pojistíme.. zajímá mě jen jestli dle vašeho názoru může jít o příznaky OVU :dance: díky :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
7.12.19 11:03

@lujgi1997 ja ai myslím že ano :) zkus test ovulacni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
7.12.19 15:06

@Jaru-nka
Zkusila jsem a tohle je ovu test dělaný před půl hodinkou 😍 myslíš ze se mužu radovat a je to pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
9.12.19 13:09

@lujgi1997 jjjjjjj, bud proběhla nebo teprve by byla, prolon ze odpovídám az ted, takže to vem jako kdybych odpovídála v ten den, sice carka není úplně stejne barevná ale je dost silná, takže určitě ovy ti proběhla, akorwd nevim zda v ten den kdy sis ho delala uz probehla a nebo by teprve začínala… Jedno nebo druhý ale určitě ano…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
9.12.19 16:43

@Jaru-nka s mužem jsme to radši pojistili i v pátek a v sobotu i neděli 😂 😅 ovulka je s mojim PCO zázrak takže pokud byla tak snad jsme pojistili… jinak na fotce první test ze soboty odpo. Druhy z večera a poslední včera… takže ovu asi proběhla v pátek podle mě 🤨 😀 co myslíš?😃 když už v sobotu večer slábl…ale zase mezi prvním a druhým testem mě asi hodinu braly křeče do pravého podbrisku 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
9.12.19 18:25

@lujgi1997 čtvrtek pátek 100% byla takze pokud je manzel ok tak by to mělo vyjit 💋 držím palečky a dej vědět 💋

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
9.12.19 18:39

@Jaru-nka Čekám ji +- 22-25.12. Nemám to pravidelný když neberu gynprodyl který mám brát od 17-27 dne cyklu ale na radu paní z jiné diskuze která má obdobný problém jako ja ze bez prášku nemá MS a když testuje tak má taky účinku až 18-19 den tak taky bere prášky později aby si to nezablokovala tak jsme to tak taky udělala takže prášky jsme zacla až včera když jsem zjistila ze testy slabnou…tak snad to vyšlo..už abych to věděla to čekání mě zabijí 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
9.12.19 20:35

@lujgi1997 aha, takže pokud přijde OVu tak stejne pak nemas MS??! :o to je divny ne? To ti z vaječníků nejdou zralé vajíčka?? Nebo ti nemarusta sliznice nrbo proc to tak je!??
Jinak 14 po ovu ma dorazit ms a pokud to vyšlo tak TT az tak 12 13 dni po sexu nebo1.den vynecháne Ms to čekání je hroznee 😂 na kazdej mesic čekám na MS a kdyz se zpozdit tak jsem pak jak blazen 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
9.12.19 20:59
:nevim: :nevim: :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
9.12.19 21:07

@Jaru-nka
Mám PCO a nemám vůbec ovulaci 😊 a ani Ms před 2 lety jsem vysadila po 3 letech HAK 9 měsíců po vysazeni jsem nemela žádné měsících jen po vyvolávací injekci…a někdy v listopadu 2018 mi bývalý gyndar řekl ze mám cysty na vsjecnikach a ze léčba je nasadit HAK…to jsem odmítla protze jsme chtěli rodinu…tak jsem presla jinam a současný gyndar mi řekl ze mám PCO a každý měsíc od 11/2018 jsem chodila na folikulometrii a ani jeden folikul vůbec a v červenci jsem tam byla naposled s Tím ze mi napsal clostik na ovulku ale ja ho ještě nezačala brát…protze jsme tedka měli nějaký rodiny záležitosti tak jsem na to nějak nemela myšlení ale už to je ok a prave tedka při další ms jsem chtěla začít brát clostik ale jak jsme psala už výš tak tedka po cele te době co se snažíme o rodinu jsem na sobě videla s cítila příznaky ovulky..i bez clostiku tak uvidím no..a ja prave beru na to abych měla ms pravidelně od 17 do 27 dne cyklu gynprodyl po nem to dostávám od vysazeni jsem úplně bez samovolne menstruace 😔 😔 😔 ale nějaká paní v jiné diskuzi má prý obdobný problém a říkala ze prave z testu má zjištěno ze má ovulku ať 18-19 den nebo později takže říkala ze má cykly třeba 35-40 dni ale stim ze ovulku má opravdu až později tak ze mám taky počkat stim braním gynprodylu prorze kdybych si to prý vzala před ovulkou tak si ji zablokuje kdyby jako fakt nějaká byla.. mno a vlastně ten pozitivní test co jsem fotila je z 18 dne cyklu takže kdybych si ten 17 den vzala tabletku tak jak jsem měla (ja na ni zapomela ) tak jsem si ji nejspíš zablokovala 😅 😄 tak uvidíme no 😆

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat