Reklama

Dilema s kuchyňkou

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ga Briela
Kecalka 394 příspěvků 08.01.17 08:52
dilema s kuchynkou

Holky, kterou kuchynku byste vybraly na mojem místě?

1. ta první stojí 1000 Kč něco málo příslušenství má
  1. druhá stojí 2000 Kč a má milion příslušenství

Obě jsou z bazarové. Můžeme si dovolit obě, ale říkám si, jestli to nejsou vyhozené peníze, jestli za tu tisicovku nekoupit něco dalšího, dcera ted bude mít dva roky, dort nás bude stát taky 1000 Kč :roll: Jakože dovolit si můžem obě, ale když koupím tu druhou tak už nevyjde na žadný další dárek (knížky, panenky, dřevěné puzzle, atd)

Prostě nevím jestli to mám za to dát ty peníze. Ta první je taky nádherná. Jakože finančně nás to nepoloží, spíš prostě pořád nevím no :nevim: :nevim: :nevim:

Jak by ste se rozhodli vy na mém místě??? Moc díky za rady :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24064 příspěvků 08.01.17 08:56

Mi se více líbí ta první - menší, bez ohledu na příslušenství.
To můžeš dokoupit potom, postupně.
(Co prostor, ta druhá zabere víc, to by u nás taky rozhodovalo.)

Kelsey
Hvězda diskuse 44218 příspěvků 08.01.17 08:58

Tu druhou maji znami a je super, prostorna, nasi tri se u ni zabavili na dlouho. Ze zvažujeme, ze ji poridime i dom jeste. Protoze doma maji takou l… malou, kde nic neni, to dostali.

Kelsey
Hvězda diskuse 44218 příspěvků 08.01.17 09:00

Oni ji maji v byte (kuchyn s obyvakem spojena) a zas tak velka nebo narusujici prostor neni.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30548 příspěvků 08.01.17 09:07

Máme tu druhou, vybírala jsem ji protože máme dvě děti a u malé by se akorát prali

Russet
Extra třída :D 10284 příspěvků 08.01.17 09:32

@Ga Briela
Vzala bych tu druhou. A příslušenství zabalila do krabice, ať může trhat papír. Náš dvouleťák taky dostal kuchyňku, ale bez příslušenství. Dokupovala jsem v Ikea
A dort bude s potahovací hmotou? Připadá mi hrozně drahý na to, že je to obvykle sladké až moc a dítě se toho sotva dotkne. A dospělí to taky dvakrát nemusí. Aspoň u nás ;-)

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 08.01.17 10:13

Urcite bych vzala tu druhou, ono vzit prvni bez prislusenstvi a pak ho dokupovat samostatne, ve finale nemusis ani moc usetrit. Ja bych radsi investovala do kuchynky, nez do dortu na jedno odpoledne. Navic ja jsem teda odpurce tech potahovanych dortu, jsou hnusne, u nas to nikdo neji, nikomu to nechutna.

ugluk
Hvězda diskuse 42158 příspěvků 08.01.17 10:21

Dcera dostala ke druhym narozeninam JENOM kuchynku. Respektive my koupili drevenou v ikea, ktera je i bez prislusenstvi drazsi nez tohle, a s babickama, tetickama, atd. jsem se dohodla, ze nekdo daroval hrnce, nekdo nadobicko, nekdo plysove potraviny, ja k tomu usila detskou zasteru… Dort jsem delala sama, dvouletemu diteti je jedno, jestli vysel na 200 nebo 1000, hlavne, kdyz je dobry. Ve vysledku naproste nadseni a vse je velmi vyuzivano i ri roky pote. Koukala bych na to, ze to neni investice na pul roku, ale klidne na mnoho let.

Káťa19
Kelišová 6741 příspěvků 37 inzerátů 08.01.17 10:28

Ja bych rekla, ze „jenom“ kuchynka bohate staci, aspon si u ni vyhraje vice deti a kdyz maji deti moc hracek, tak si jich stejne nevazi, takze za me jeden pekny darek. Prislusenstvi zabalit zvlast :palec:
Dort za tisicovku mi prijde taky zbytecny, ale kazdeho vec ;)
Krasne drevene kuchynky vyrabi Aga4kids

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 08.01.17 10:29

@Ga Briela ja bych urcite vzala tu druhou. Pokud mate misto urcite, je mnohem pestrejsi ;)

Ga Briela
Kecalka 394 příspěvků 08.01.17 11:11

@Káťa19 Normálně si mi ted dala brouka do hlavy, přemýšlím, že se na ten dort normálně vyprdnu a koupím jen nějaký obyč za 200,– a zapichnu do něj 2 svíčky a bude…Já ho chtěla hlavně kvůli těm fotkám, ale asi na to fakt prdím :nevim:

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 08.01.17 11:24

@Ga Briela Poku je dost místa, vzala bych tu druhou kuchyňku, holčicka si s ní bude hrát třeba pár let, tak se investice vyplatí. Dort za 1000kč bych nebrala, mi si ho upekly doma, s jedlým papírem s obrázkem krtečka a vypadal dobře :)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 08.01.17 12:21

Máme kuchyňku velikou (Kidkraft Uptown Espresso) a přesto nám chybí úložné prostory na serepetičky jako topinkovač, ovoce apod. Plánujeme nechat vyrobit další skříňku ve stejném designu od truhláře. Takže za mě čím větší, tím lepší. Pokud nejste limitováni prostorem.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 08.01.17 13:00
@Anonymní píše:
Anonym je proto, že mám špatnou zkušenost s útoky některých zdejších uživatelek. Takže jsem se zařekla, že budu přispívat pouze anonymně.
Kdysi u deníčku mi bylo vyčteno, nač chodím na přípravné kurzy péče o miminko apod.
Jindy někomu leželo v žaludku, že pracuju s miminkem atd.
Vždy mě to mrzelo, neudělala jsem nikdy nic špatného, na nikoho slovně neútočila…
Takže pro můj klid přispívám anonymně.

To ale neni duvod pro anonym dle pravidel, jen ho zneuzivas, kdyz nemas koule psat pod svym nickem a nejsi schopna unest tihu diskuze, tak nechapu proc vlastne pises…

krejcovicpaja
Povídálka 22 příspěvků 20.06.17 15:35

Ta druhá je krásná, hned bych si přála být zase holčina a nebo už nakupovat takové věci pro svoje maličké :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama