Lego - mám dílky a nevím z jaké sady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nikolkaka
Nováček 9 příspěvků 07.01.17 21:44
lego mám dilky a nevim z jake sady

Mám několik dílku a nevim z jake sady to je. dostala jsem celou krabici různé sesypaneho bez návodů mám i fialové schody. každý dilek na nějaké číslo ale nevím jak podle toho čísla zjistit z jake sady to je. díky za rady.

Nejnovější recenze z kategorie Stavebnice a puzzle

Reakce:
bublinek
Kelišová 5341 příspěvků 07.01.17 22:21

Nevím jestli jde dohledat přesný návod, ale tady je katalog lega: http://servis-lega.cz/index.php?…

ale není nebo jsem nenašla odkaz do které sady to patří

Takyjedna
Závislačka 4706 příspěvků 07.01.17 22:25

Ahoj, zkus tohle: http://lego.brickinstructions.com/ Jsou tam všecky návody, vyhledávání je i podle čísel, nebo podle tématu.

Příspěvek upraven 07.01.17 v 22:26

Pipet
Generální žvanilka 24197 příspěvků 07.01.17 22:25

Tak ono mraky kostek prostě pasuje do spousty sad :nevim:
Naposledy mě pobavilo, že blatníky auta z Friends jsou stejné, jako jedny dílky na nohách draka z Elves.

Fialové točité schody máme k věži Lociky.

křížekx
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 07.01.17 22:26

@nikolkaka kazdy dilek ma sve „vyrobni cislo“ tzn. kosticka 2×8 ma cislo 3034 vzdy. Podle me max. podle neceho atypickeho viz fialove schody vygooglit dle obrazku.

iziwolvie
Kecalka 410 příspěvků 07.01.17 22:36

Tak většina hradů a zámků pro princezny má fialové schody. :D Ono se to bez návodu nebo aspoň bez toho, abys věděla co to je, blbě hledá. Mě stačí, když dítka rozeberou něco, co máme postavený podle návodu, smíchají to z ostatním a po nějaký době to chtějí zase postavit. To je vždycky hrůza, hledat to v těch ostatních kostkách a stavět to, i když k tomu máme návod nebo ho najdu na netu. :pocitac:

nikolkaka
Nováček 9 příspěvků 08.01.17 21:12
lego mám dilky a nevim z jake sady

Ahoj všem moc děkuji za radu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >