Reklama

Lego - mám dílky a nevím z jaké sady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikolkaka
Nováček 9 příspěvků 07.01.17 21:44
lego mám dilky a nevim z jake sady

Mám několik dílku a nevim z jake sady to je. dostala jsem celou krabici různé sesypaneho bez návodů mám i fialové schody. každý dilek na nějaké číslo ale nevím jak podle toho čísla zjistit z jake sady to je. díky za rady.

Nejnovější recenze z kategorie Stavebnice a puzzle

Reklama

Reakce:

bublinek
Závislačka 4959 příspěvků 07.01.17 22:21

Nevím jestli jde dohledat přesný návod, ale tady je katalog lega: http://servis-lega.cz/index.php?…

ale není nebo jsem nenašla odkaz do které sady to patří

Takyjedna
Závislačka 4609 příspěvků 07.01.17 22:25

Ahoj, zkus tohle: http://lego.brickinstructions.com/ Jsou tam všecky návody, vyhledávání je i podle čísel, nebo podle tématu.

Příspěvek upraven 07.01.17 v 22:26

Pipet
Generální žvanilka 24069 příspěvků 07.01.17 22:25

Tak ono mraky kostek prostě pasuje do spousty sad :nevim:
Naposledy mě pobavilo, že blatníky auta z Friends jsou stejné, jako jedny dílky na nohách draka z Elves.

Fialové točité schody máme k věži Lociky.

křížekx
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 07.01.17 22:26

@nikolkaka kazdy dilek ma sve „vyrobni cislo“ tzn. kosticka 2×8 ma cislo 3034 vzdy. Podle me max. podle neceho atypickeho viz fialove schody vygooglit dle obrazku.

iziwolvie
Kecalka 378 příspěvků 07.01.17 22:36

Tak většina hradů a zámků pro princezny má fialové schody. :D Ono se to bez návodu nebo aspoň bez toho, abys věděla co to je, blbě hledá. Mě stačí, když dítka rozeberou něco, co máme postavený podle návodu, smíchají to z ostatním a po nějaký době to chtějí zase postavit. To je vždycky hrůza, hledat to v těch ostatních kostkách a stavět to, i když k tomu máme návod nebo ho najdu na netu. :pocitac:

nikolkaka
Nováček 9 příspěvků 08.01.17 21:12
lego mám dilky a nevim z jake sady

Ahoj všem moc děkuji za radu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama