DiscoGel zkušenosti

550
19.3.17 16:11

DiscoGel zkušenosti

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s novinkou DiscoGel na vyhrezlou plotýnku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

550
10.10.17 21:56

Obnova dotazu

Stále nikdo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.10.17 18:09

Ahoj, já uvažuji že to podstoupím. nikde nemůžu najít v diskuzích jestli to někdo podstoupil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
20.10.17 18:12

@zare87 No já právě taky ne :(…Az mi je to divné… :/…
Kolik máte výhrez?…Boli Vas to pořád, nebo mate i období klidu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.10.17 18:16

Já mám 6mm l5s1 a ještě dvě protruze na tím, no bolí mě to stále hlavně bededrka, když ležím tak je to celkem ok ale když mám něco dělat, tak hotový zlo, léky neberu byllo by to zbytečné. dneska jsem byla u maséra pana Kohouta a tomu jsem se zmínila že o tom uvažuji, a právě že mi říkla že má klienty co tam na to mdisco gelu byli a chválili si to,…tak snad je to účinné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.10.17 18:34

Uraj píše:
Nema nahodou miekto vedomost aka je cena zákroku endoskopickej operacie v EUP?
Mam extruziu platnicky, ale klasicku operaciu nechcem veru???
Reagovať
13/07/2016 o 15:18 juraj píše:
Este k teme discogelu som nasiel, ze je mozne ho naozaj vyuzit iba pri protruzii…
Reagovať
17/08/2016 o 22:55 Zuzana píše:
Nie, ja som mala herniu a bola som vhodný kandidát na aplikáciu Discogelu. Pomohlo mi to veľmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
20.10.17 18:35

Tohle jsem našla na jedné diskuzi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
21.10.17 09:49

Co je to ta protruze?…Vs Extruze…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
21.10.17 12:58

To je vyboulené to mám já, a extruze to je už prasklé že to vyteká ta PLOTÝNKA, vy to máte jak velké? jste z brna? co Vám pomáhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
21.10.17 15:46

@zare87 Mám akorát nález z roku 2006…Bolí mě to od roku 2005… Nevidím tam nic kde by se psalo jestli mám protruzi, nebo extruzi.
Mám/měla jsem to 8-9mm a operovat nechtěli.
Závěr píší : chondroza disku L5/S1 s dorzálním paramediálním výhřezem disku doleva a susp. sekvestrem s tlakem na kořen S1 vlevo.
Tento rok se mi bolesti vrací častěji. Měla jsem od vetších bolestí klid i pul roku. Ted to mám tak že mám třeba jen 14 dní až 3 týdny pokoj a pak se to na skoro měsíc vrátí…a tak dokola… Bolesti mám různé. Od tupých, po vystřelující, občas necítím na některých místech kůži jako obvykle…jindy mi ta bolest proudí neustále nohou… No děs. Jsem objednaná opět na vyšetření abych věděla v jakém to mám vubec po těch letech stavu a zda by pro mě diskoGel byl vhodný a vubec se na to chci zeptat… Pomáhají mi akorát prášky na bolest, což není dobré řešení, ale když nemůže člověk ani chodit…tak je mu to fuk. Občas si dám na to horkou vanu, ale hned do župadnu, obalit si bedra šálou a vlezu si do peřin, abych neprochladla…nejlépe s práškem. Zkoušela jsem SM systém..nemám naučenou celou sestavu..vyprdla jsem se na to, ale zase začnu. Myslím že to je šance. Napravuje to vadné držení těla…ze skoliozy mám výhřez.
Co pomáhá Vám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.10.17 08:06

A to budte rada ze mate jen jeden, ja jich mam vice nejvetsší 6mm, dalši 2 protruze v bedrech a 2 protruze v krčni pateři, takže opruz…nejhorši na tom, je ze mi to udelaly banky a to sem pry ojedinely případ…ale co si na tom cloveku vezmu ktery me to udelal :-( takl je zkouším co se da. cvičeni do břicha…taky sem sm system cvičila a nic se nedelo 3 měsice žadna uleva kdyz sme ho cvičila. a kam jste objednan na tu kliniku do Brna jak vstřikuji ten disco gel? Me zaraží že je to tak drahé a možna proto tam na tom nebylo moc lidí a není nikde pořadné komentaře. Chci zkusit ještě mckenzie metodu, dornovou metodu jste nezkoušela?
Je toho docela dost a keždému zabere neco jineho :nevim:
Kdybych vedela ze ten disco gel opravdu funguje tak si necham všechny plotynky zpravit at to stoji co che…ale ta jistota neni v ničem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.10.17 08:08

Jinak ja mam bolesti nepřetržizte cele pateře a to se ještě staram o postiženeho synka…dodelavame dům, no hruza, plotynky jsou svinstvo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
23.10.17 08:12

Ještě jsem byla u pana šlechty v černošicich ma specialne metodu kterou leči plotynky, tak ji naučil přitele a ted masirujeme každych pet dni, pry to ma dobre vysledky lae je to atazka mesiců, my to delame chvili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama