Diskriminace anonymních :-)

Anonymni
31.8.09 22:25

Diskriminace anonymních :-)

Ahoj, proč není možné na některá témata založit novou diskuzi jako „anonymní“? Např. neplodnost, batole, předškoláček, vyrob si sám atd…
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
31.8.09 22:30

A proč není možné si založit nick a vystupovat pod ním? (fakt to nebolí, odzkoušeno :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
31.8.09 22:48

Ahoj, taky mi to nešlo a ani odpovědět jako anonym, ale už jsem si zvykla a odpovídám pod svým nickem. Už mi to ani nepřijde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35464
1.9.09 07:50

hehe, diskriminace anonymních, to je sranda :-))))

to je jakoby si někdo stěžoval, že je diskriminován, že není vpuštěn do divadla, protože si nekoupil lístek - diskriminace lidí bez lístku.

si myslím, že je fakt lepší, když si založíš třebas novej nick na každou diskusi (když už se tak stydíš), protože alespon se v té diskusi půjde vyznat (tím mám na mysli, že když v nějaké diskusi odpovídá houf anonymek, pak už vůbec nevíš, která psala co).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
1.9.09 09:15

Asi to bude tím, že diskusní fórum vznikalo postupně - takže problém se pravděpodobně týká diskusních okruhů zakládaných v jedné době.

Připravujeme nové eMimino, vlastně finišujeme, anonymní diskuse řešíme - takže vydržať!!!

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
1.9.09 10:41

Jsem proti anonymním diskusím a proti možnosti anonymizace vůbec, hlavně kvůli přehlednosti. Každá by měla mít nějakého „garanta“ tedy asi autora. Pokud bude možno i nadále zakládat diskuse anonymně, žádám o jejich odlišení (výryzné grafické, třeba jiný font nebo barva písma názvu) od těch co mají autora, ať je nemusím otvírat (do takových se zá:,–(ně nezapojuji).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.9.09 10:43

Lesi, děkuji za odpověď :-)

Pro ostatní - registrovaná tady jsem, ale některé dotazy raději pokládám anonymně. Zrovna na serveru jako je tento mi to přijde naprosto pochopitelné ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
13496
1.9.09 10:52

ja take obcas zalozim diskuzi jako anonymni protoze davam dotaz ktery je velmi soukromy a nepotrebuji to resit pod svym nickem-to je snad samozrejme.
A zakladat si napr.novy nick jen proto abych nepsala anonymne mi prijde zbytecne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2047
1.9.09 11:38
Taminka píše:
ja take obcas zalozim diskuzi jako anonymni protoze davam dotaz ktery je velmi soukromy a nepotrebuji to resit pod svym nickem-to je snad samozrejme.
A zakladat si napr.novy nick jen proto abych nepsala anonymne mi prijde zbytecne.

Pod to se také podepisuji. Stalo se mi několikrát, že to pak moje okolí zneužívalo a povidalo si o tom. Proto rodinné, imtimní věci nechci řešit pod svým nickem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
1.9.09 11:44

Po nickem mě může pár lidí poznat, používám ho nejen na emiminu a někdy nechci, aby ostatní věděli, co mě trápí a s čím se jdu za vámi poradit, takže bych tuhle možnost nerušila. Ať vědí admini, kdo je za anonymním příspěvkem, kdyby nebyl úplně košer, ale jinak mám obavy, že některé druhy diskuzí by mohly z emimina vymizet. Intimní problémy potřebují anonymitu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
1.9.09 11:48

Samozřejmě si myslím, že by to měla být okrajová záležitost, kterou každý využije opravdu jen když nutně potřebuje skrýt svou identitu před svým nejbližším okolím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
1.9.09 13:01

Vidím, že vás to zajímá - takže prozradím jak to bude. Preferujeme registrované uživatele - ti budou mít možnost se do diskusí zapojit anonymně - skryjí svou totožnost, admin je pochopitelně uvidí - což jsem je mohla identifikovat i teď, takže v podstatě žádná změna.

Bude tu i možnost diskutovat bez registrace, ale bude nutné si zvolit nick - pochopitelně takový, který není registrován.

A ke starým nickům, uvažujeme i o zrušení nebo přejmenování starých registrací - dejme tomu takových, které jsou několik let neaktivní.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
1.9.09 13:59

No ja chapu anonymni dotaz do tematu Neplodnost nebo Manzelske problemy, ale na co zakladat anonym ve Vyrob si sam, to mi hlava nebere. :nevim: :)
Nicmene bych anonymni moznost taky nerusila, ac ji sama nevyuzivam. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35464
1.9.09 14:11

treba jak si vyrobit erotickou pomucku ze stareho mobilu :-)))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
1.9.09 14:50
Pudloslava píše:
treba jak si vyrobit erotickou pomucku ze stareho mobilu :-)))

Zkoušelas? :D:D:D:D:D:D A mimochodem, jak tak sleduju nač myslíš, už stříháš metr na konec šestinedělí?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama