Změna názvu diskuse a přesun

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mandlička
Závislačka 2653 příspěvků 25.02.10 16:12
diskuze

Dobrý den ,
chtěla bych se zeptat pokud založím diskuzi a pak chci upravit název jak se to dělá a případně ji předělat do jiné sekce. Nevím jak na to děkuji .

Reakce:
jeanette.26
Závislačka 4267 příspěvků 25.02.10 16:44

Sama to neuděláš, musíš požádat adminy.

Taky jsem si jednou nevšimla gramatické hrubky v názvu diskuse, kterou jsem založila, a pak den čekala, než se k tomu admini dostali a při každém pohledu na to, se hanbila, jaký jsem to češtinář :lol:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11303 příspěvků 26.02.10 14:06
nepalka píše:
Dobrý den ,
chtěla bych se zeptat pokud založím diskuzi a pak chci upravit název jak se to dělá a případně ji předělat do jiné sekce. Nevím jak na to děkuji .

Napiš mi SZ nebo sem do diskuse a já upravím a přesunu :)

L.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.14 21:57

Dobrý den, jak založit novou diskuzi?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >