Dispečer přepravy - co to obnáší?

25.11.15 11:49

Dispečer přepravy - co to obnáší?

Ahoj, hledám si práci a občas narazím na nabídku práce dispečera přepravy. Nevím, jestli to vůbec zkoušet. Jestli to není psychicky na zhroucení :-)
Jazyky umím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

736
25.11.15 11:56

Koukni na tuhle diskusi, myslím, že to je ono: https://www.emimino.cz/…ravy-131307/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
25.11.15 12:16

Je to psychicky narocna práce, dělala jsem okrajove k moji praci a i když by me ted vzali se super nastupnim platem, velmi vaham, nechci si znicit nervy a zdravi…ale zase pro nekoho, kdo nevi, co to obnasi, to muze znit zajimave…

pocitej s neustálými telefonáty do vecera, o víkendech, budes na praci porad myslet, porad resit problémy v zahranici, protože kamionaci nejsou schopni si sami nic vykomunikovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 12:17

Segra dela dispecerku u cesky firmy, mas pracovni dobu, ale pokud ti kamionaci neprijedou tak, jak maji, musis na ne cekat, resit papiry, resit ktery kamion kam jede, co veze, informovat o dopravni situaci a navrhout jinou trasu-maji byt vsude na cas se zbozim jinak ti volaji nas*ani zakaznici a rvou na tebe, pripradne resit to, ze je nejaka zmena, odberatel chce zbozi driv, nebo jinam nez uvedl atd atd a ty se muzes zblaznit.. Ona tam je vedouci ma te prace asi vic ale vydrzela tam rok a nehodla prodluzovat smlouvu, kdyby aspon byli dobre penize. Prescasy ti nikdo neplati, hlavne ty kanclmaji v halach, u dalnice a neni mozne se tam bez auta dostat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 12:21

Děkuji všem, vypadá to jak jsem si myslela-že není o co stát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 12:22

A jeste problem s tim ze se kamiony opozdi- ve skladu maji nabrat zbozi v 5 rano.. Neschopny sklanici se k tomu dostanou az v 7 jelikoz to nemeli pripraveny predem, kamion ma 2h skluz, firma co ma zbozi dostat v 5vecer ho nema ani v 7 no proste takovy kolobeh, protoze kazdy tam dela nekde chybu vcetne zakazniku- objedna si kamion a zjisti, ze tam nema ani jak zajet, ze tam neni misto… Objedna dodavku a pocita ze to bude paletak ktery mu to z dodavky sunda.. Atd atd oni i ty zakaznici ti to mrvej, proste delas s lidma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7877
25.11.15 12:49

Já to dělám už 8 let, je to náročná práce, hodně času strávím s prací, ale mne to baví. Je to hodně náročné i na psychiku, někdy je to o nervy, ne každý to zvládá…

Příspěvek upraven 25.11.15 v 12:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2042
25.11.15 12:50

Je to náročné psychicky dost, musíš být v podstatě 24/7 na telefonu, protože pokud se něco pos.ere, tak to řidič, event. zákazník řeší s tebou. Musíš mít dostatečně bystrý mozek, nějaké logické myšlení a je potřeba vládnout alespoň 1 cizím jazykem na komunikativní úrovni (nejlépe dvěma).Teda pokud je to mezinárodní doprava. což je dnes asi každá firma, na vnitru toho nikdo moc nevyjezdí. Každopádně když toto splňuješ a jsi odolná, tak je to dle mě super práce(8 let a nehodlám končit :D ), kde jsou navíc vcelku slušné platy (na české poměry).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 13:50

@Makronka222 @luca241 @Meliskaa
musím říct, že i přesto je to pro mě španělská vesnice. absolutně si nedokážu představit, jak to může fungovat v praxi a to by bylo jen asi na 6 hodin denně.
myslím si, že jsem docela šikovná, ale toto je jak chápu práce pod stresem v rychlém pracovním tempu.

jelikož mě pozvali na pohovor okamžitě po doručení životopisu, soudím, že někoho shání urgentně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 13:53

@Meliskaa a stojí to za ty nervy? chtěla bych se nějak realizovat, ale abych se z toho nezbláznila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7877
10.2.16 21:36

@bella_strega jak to dopadlo? Ctu az ted, ze ses ptala… no mne to bavi, neumim si predstavit, ze bych delala neco jine…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.17 14:47

Ahoj, hledam najakou dispecerku na materske s kontakty na privydelek na vytezovani jednoho auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama