Dítě 2 roky bezdůvodně

22.9.21 14:42

Dítě 2 roky bezdůvodně

Ahojte maminky.
Chci se poradit. mám 2 letého syna.ted 2 den pořád pláče důvod k tomu nejspíš nemá teplotu nemá kašel nemá nic mu nezakazují občas ho něčím zabavím ale ne na dlouho žádnou vyrážku nemá většinou chce hájí tam je docela v klidu pak vstane že chce za tati a tak dám mu papuče a začne plakat a nic nechce setkala jste se stím některá? Je třeba lékaře? Stejnak Zajdu ale jestli máte nějaké zkušenosti budu ráda díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26469
22.9.21 14:52

Pokud nejeví známky onemocnění (bolest, teplota, vyrážka), tak bych ho k doktorovi netahala.
Některé děti jsou citlivější. Jedny se kvůli ničemu vztekají, jiné jsou lítostivé a pláčí. Ani jedna skupina v poddstatě neví co chce a obě jsou v módu „všechno je špatně“.

EDIT: A ono bezdůvodně nepláče. Ono ten důvod má. Třeba že přes den je světlo, ta zelená je moc zelená, a táta není tady a musím si za ním djít. :lol: Ale z našeho pohledu tam žádný objektivní důvod není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7841
22.9.21 14:57

No buď na něj něco leze, nebo období. Moje děti obě teď řvou celej den. Jedny bude v prosinci rok, druhý v prosinci dva roky. Mladší rostou zuby, celej den brečí, kňoura. Starší zase neví co chce, a všechno je špatně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.21 15:00

@Svistice právě že jsem se stim ještě nesetkala ani nevím jak bych to u doktorky specifikovala. vždy když takhle plakal tak byla nějaká nemoc teplota zoubky. A teď jsem prostě na vážkách co to může být projetý Google o možných nemocech ale žádné příznaky nemá. včera ráno vstal vše v pohodě po 2 hodinách to začlo tak šel spinkat pak se to opakovalo a dneska hned co vstal tak zase po 2 hodinách šel spinkat a zase vstal s brekem nic mu nezakazují a i tak takže říkáte že i světlo barvy a tak to jsem netušila a je to nějaké období?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.21 15:02

@mackA159 právě jsem si říkala jestli třeba teplota ale měřila jsem od včera 5× a nic. nic mu nezakazují snažím se mu věnovat i rodina a prostě jen chvilkové to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
22.9.21 15:22

Těžko říct, může to být nějaká nastupující viroza, co se teprve probouzí, zuby, něco snědl a přijde průjem, nevyspání. Mohli ste začít topit a je mu horko, venku je málo světla, ráno tma, ochladilo se.
Jak píše @Svistice něco vadí, jen přijít na to, co.
Až začne víc mluvit, bude to jednodušší. Poplakává jen dva dny. Jsou děti, co profňukají půl roku :? Zkoušela bych se jednoduše vyptávat, třeba na to přijdete.

Nebo prostě jenom nemá náladu a ty ho pořád otravuješ tím, že po něm chceš, jestli chce jíst, pít, oblíct, svlíct, rozsvítit, zhasnout, ven :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.21 15:27

@Mar__tanka1983 :lol: je to sice jen dva dny ale ještě to neudělal vztekani a vzdor to jo ale takové intenzivni plakani u něho neznám. ptala jsem se nic ho neboli podle něho nenutím ho nic dělat praktický buď sedíme nebo ležíme to co si řekne ale i přesto brečí neznám to tak se ptám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26469
22.9.21 15:48
@Terrkkaass píše:
… i tak takže říkáte že i světlo barvy a tak to jsem netušila a je to nějaké období?

No evidentně jsi mě nepochopila. Protstě dítě vstalo pr. delí napřed a všechno je špatně.
Má to co dočiění s obdobím vzdoru. Prostě už to není malé blboučké miminko, co mu je všechno fuk, ale začíná si uvědomovat svoje pocity, názory, preference, ale ještě se neumí vyjádřit, natož pak tenhle emocionální koktejl zpracovat. A dost často si to ani nebude umět zařídit nebo prosadit.
A s malými přestávkami a obměnami se to potáhne minimálně do konce puberty. V případě holčiček pak ještě pokračuje v podobě PMS a klimakteria. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.21 15:50

@Svistice jo takhle jasně chápu děkuji za objasnění tak uvidíme no. začínám se těšit 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat