dítě a pas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 03.06.09 18:46
dítě a pas

ahoj, chystáme se na dovolenou do máďarska a malého nemáme napsaného ani v pase ani v občance.Chci si ho dát napsat do pasu.Nevíte jak téď dlouho se na pas čeká?a co všechno musim mít? stačí rodný list?

Reakce:
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 03.06.09 18:52

Ahoj kosatko,
nedávno jsem si nechala zapsat obě holky do pasu a potřebovala jsem rodné listy holek, občanku, svůj pas, vyplněný formulář a 50,–Kč za každou. V některých případech vyžadují i potvrzení o státním občanství - to trvá cca týden, zápis do pasu mi udělali asi za 5 dní. Ty termíny se budou lišit určitě úřad od úřadu.
 R.

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 03.06.09 20:15

Romiku a to ti je zapsali do starého pasu? já myslela že si budu muset udělat nový

Lelenka
Povídálka 15 příspěvků 03.06.09 20:34

Jasně, udělají do starého pasu. Myslím na předposlední stránku. Taky mi to udělali do 5ti dnů…

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 03.06.09 21:48

holky dík, to je super.Bála jsem se že to nestihnem

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 04.06.09 09:19

Určitě to zapíšou do tvého pasu. A pokud jsi ty, tatínek Filípka a Filípek narození v ČR, tak nebudeš ani potřebovat to potvrzení o občanství a za pár dní máš pas hotovej.
A kam do Maďarska jedete? My jsme byli u Balatonu, když bylo Nikolce 13 měsíců a bylo to super.

kosatka
Echt Kelišová 9215 příspěvků 08.06.09 09:47

Romiku taky jsme chtěli k balatonu, ale pak jsem si to rozmyslela kdyby bylo špatné počasí.Tak jedem do Sárváru do termálních lázní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >