Dítě na bobech mi srazilo psa

Anonymní
14.2.21 18:57

Dítě na bobech mi srazilo psa

Byli jsme odpoledne bobovat a u nás vede přes kopec cestička, přes kterou se dá jezdit. Většina lidí to ale nedělá a jezdí jen kopec od té stezky dolů. Na té stezce stojí rodiče s dětmi. Po té cestě ke mně zrovna běžel ke mně můj větší pes (na volno, bez vodítka) když jiní rodiče pustili své malé dítě na vyšších bobech z úplného vrcholu a na té cestě se střetli. Pes jel na boku před sáňkami a zabrzdil je, já ho chytla a odvedla. Dítě nebrečelo, nespadlo z bobů, jen se zastavilo na bobech, tak jsem se ho zeptala, jestli chce jet dál a strčila do něj, aby sjelo ten kopec. Já se omluvila, že tam pes vběhl (běžel ke mně na přivolání, nehonil děti nebo tak něco), tatínek se zeptal, jestli je pes O. K. Rodiče pak šli hned s dítětem domů. Já taky. Ale pes měl být na vodítku, protože jsme v Praze. Nikomu se nic nestalo, ostatní si toho snad ani nevšimli, nikdo nevolal policii, doktora, nic. Jakože už tam toho psa na volno mít nebudu, jsem blbá, ale můžu čekat něco hrozného? Třeba dopis od právníka nebo předvolání na policii k podání vysvětlení, když se nic nestalo? Jsem z toho docela dost nervózní. Ale já bývám úzkostná. Nemáte prosím radu? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8239
14.2.21 19:02

A ty si jim dala jméno a adresu kde bydlíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 19:04
@JancaS84 píše:
A ty si jim dala jméno a adresu kde bydlíš?

Ne, ale známe se od vidění, určitě by mě bez problémů našli.

• Citovat
  • Nahlásit
159
14.2.21 19:07

Dítěti se nic nestalo, normálně jste se navzájem poptali, zda je vše ok. Myslím si, že to nikdo víc řešit nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3828
14.2.21 19:08

Začala bych řešit svoje úzkosti a objednala se případně k psychologovi, pokud máš dlouhodobé potíže…A neboj, nic se nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
14.2.21 19:09

Nejvtipnější je, žes to dítě vyslala z toho kopce dál…zeptala ses ho, jestli je ok? Mohlo být v šoku, proto nebrečelo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
14.2.21 19:09

Já si myslím, pokud by to byla taková ta řešící rodina, tak by ti už tam dali čočku… Myslím, že si zanadávali cestou domů a konec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 19:11
@sediza píše:
Začala bych řešit svoje úzkosti a objednala se případně k psychologovi, pokud máš dlouhodobé potíže…A neboj, nic se nestalo.

Strašně moc děkuju za uklidnění! :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
9722
14.2.21 19:13

Uklidni se. Situace se vyřešila, nic se nestalo, ty ses omluvila. Hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.21 19:14

Proč by měli volat doktora? Jako tomu psovi? To nějak nechápu…no každopádně ne..nikdo nic řešit nebude, dízěti se naštěstí nic nestalo a co je tvému psovi je všem jedno. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 19:15
@Rive píše:
Nejvtipnější je, žes to dítě vyslala z toho kopce dál…zeptala ses ho, jestli je ok? Mohlo být v šoku, proto nebrečelo…

Já jsem jim právě chtěla ušetřit cestu z toho největšího vrcholku. Ale pravda je, že oni tam stáli a nijak k němu neběželi. Zeptala jsem se ho, jestli chce jet dál. Ale za to, jestli mi odpovědělo, bych ruku do ohně nedala. Ale ani dole nebrečelo, když k němu rodiče došli. Jenže pak už šli pryč a nevrátili se nahoru, to mě znervóznilo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 19:17

@karkarka Děkuju!

• Citovat
  • Nahlásit
2254
14.2.21 19:19
@Anonymní píše:
Já jsem jim právě chtěla ušetřit cestu z toho největšího vrcholku. Ale pravda je, že oni tam stáli a nijak k němu neběželi. Zeptala jsem se ho, jestli chce jet dál. Ale za to, jestli mi odpovědělo, bych ruku do ohně nedala. Ale ani dole nebrečelo, když k němu rodiče došli. Jenže pak už šli pryč a nevrátili se nahoru, to mě znervóznilo.

Jako v šoku jste byli asi všichni, ty i dítě.
Já se třeba o svoje děti bojím asi až nezdravě, ale neřešila bych to, pokud by byli všichni ok. Zanadávala bych si a konec.
My jsme zase nedávno byli na jednom kopci a paní tam měla psa na tom vysouvacím vodítku a na poslední vteřinu ho zvedla, dítě těsně podjelo, jinak by snad děcku na pekáči usekla hlavu…takže bych dávala pozor i na vodítko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1777
14.2.21 19:30
@Anonymní píše:
@karkarka Děkuju!

Tak aspoň jsi se poučila, že pes má být na vodíku. Já bych ty i nějaký postih velmi ráda přála :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
14.2.21 19:31

Kdyby to byli úzkostliví rodiče, určitě by sis všimla nějaké scénky. Jako já osobně bych tě asi zdrbala, že tam pes nemá co dělat mezi pobíhajícími dětmi. Takové to „on ještě nikoho nepokousal“ úplně nesnáším. Podle nadpisu mi přišlo, že řešíš toho psa. Ale dobrý, nic se nestalo, bát se nemusíš, a příště bych byla opatrnější, nikdy nevíš, co pes udělá při leknutí, mohlo to dopadnout hůř. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat