Dítě s ženáčem

17.10.19 13:55

Dítě s ženáčem

Maminky, snad mě trochu podpoříte. Před několika měsíci jsem poznala muže snů. Než jsem zjistila, že je ženatý. A co víc, věřila jsem mu jeho kecy o lásce ke mě, o tom jak to doma nefunguje, jak s ní nespí, rozvede se hned jak to půjde..bla bla. Máme spolu dítě 3 měsíce starého chlapečka. Jenže já už nemám síly na takový vztah. Bydlí s manželkou a pořád jenom slibuje a slibuje. Všichni říkají ať mu nevěřím. A už opravdu nevěřím. Nechci tady řešit jak to zvládnu finančně, to nějak skoulím. Spíš jak se odstřihnout. Kluka může vidět kdykoliv, ale chci aby věděl, že já už nemám zájem. Buď se rozvede a bude se mnou, nebo s ní. Obojí ne. A nesuďte mě prosím jako tu nejhorší. Já ho milovala a dělala jsem pro něj spoustu věcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1766
17.10.19 13:58

Pred nekolika mesici jste se poznali a máte 3m dítě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10333
17.10.19 13:59

@MedvědiceStázka a platí - bude platit - alimenty? v rodném listě je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231

Nerozvede se. A je to tak dobře.

Řekni mu to tak, jak's to napsala tady - dítě může vidět kdykoliv, ale o pokračování „vztahu“ nemáš zájem. Přinuť se budoucnost plánovat bez něj, zařiď si formality.

Příspěvek upraven 17.10.19 v 13:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148

Platí ti na dítě aspoň? Zájem a rozvod si vynutit nemůžeš, ale aby se postaral aspoň finančně o svoje dítě jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1751

Kvalitni kohout umi obehat spoustu slepicek.

Muzete si pokecat s jeho manzelkou. Ta to urcite rozsekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10333
17.10.19 14:00
@Kaileee píše:
Pred nekolika mesici jste se poznali a máte 3m dítě?

no toto je ta lepší možnost, v jiné diskusi dnes psala paní, že se s přítelem už roky nestýkají a také mají 3měsíční dítě - :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22634
17.10.19 14:01

Ženatý muž snů a už po několika měsících dítě. šli jste na to rychle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1558
17.10.19 14:03

Pred nekolika mesici jste se poznali a mate 3 mesicni dite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 14:03

Jsme spolu (nebo jak se to nazývá v tomto případě) 2 roky. Kdybych napsala několik let, zase by někdo rýpnul, že jsem se mohla vzpamatoval dřív. Jo, v rodným listě je, peníze mi dává.
Jeho manželka o nás ví. Ale co mu řekla netuším a ani bych mu nevěřila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.10.19 14:04
@MedvědiceStázka píše:
Maminky, snad mě trochu podpoříte. Před několika měsíci jsem poznala muže snů. Než jsem zjistila, že je ženatý. A co víc, věřila jsem mu jeho kecy o lásce ke mě, o tom jak to doma nefunguje, jak s ní nespí, rozvede se hned jak to půjde..bla bla. Máme spolu dítě 3 měsíce starého chlapečka. Jenže já už nemám síly na takový vztah. Bydlí s manželkou a pořád jenom slibuje a slibuje. Všichni říkají ať mu nevěřím. A už opravdu nevěřím. Nechci tady řešit jak to zvládnu finančně, to nějak skoulím. Spíš jak se odstřihnout. Kluka může vidět kdykoliv, ale chci aby věděl, že já už nemám zájem. Buď se rozvede a bude se mnou, nebo s ní. Obojí ne. A nesuďte mě prosím jako tu nejhorší. Já ho milovala a dělala jsem pro něj spoustu věcí.

Troll :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2360
17.10.19 14:05
@hani28 píše:
Pred nekolika mesici jste se poznali a mate 3 mesicni dite?

Při 12 měsících by to tak nějak odpovídalo. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130

Ajajaj holka zlatá. Pokud chceš, aby věděl, že už nemáš zájem, není nic jednoduššího než mu to říct. A trvat si na tom, že to je definitivní. Jinak se k tomu víc vyjadřovat nebudu :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22634

Tak už s ním dál nespi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@stinga píše:
no toto je ta lepší možnost, v jiné diskusi dnes psala paní, že se s přítelem už roky nestýkají a také mají 3měsíční dítě - :nevim: :think:
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama